Tulostaulu

 PÄÄVALIKKO
 
Etusivu
Uutisarkisto
Huippusalibandy
Sarjataulukot
Ottelulistaukset
Ilmoitustaulu
Ladattavat tiedostot
Salibandylinkkejä
Avoimet kilpailut
 
TILASTOPALVELUT
 
Otteluraportit
Pistepörssit
Pelaajakohtaiset tilastot
 
HALLINTA JA TILAUS
 
Asiakastunnus
Palveluiden tilaus
Palveluiden käyttöohjeet
Yhteystiedot
Lähetä palautetta
 


 
Joukkuetason tilastot   Seuratason tilastot

PISTEPÖRSSITSuora linkki tähän sivuun ]

Seura:
Kausi:
Sarja:

Pelatut ottelut

Päiväys Ottelu Tulos Sarja
08.03.2020 Keiky - SB Naantali PD 13 - 1 Pojat - D vanhempi
08.03.2020 SBS Masku - SB Naantali P08 7 - 6 Pojat - E vanhempi
08.03.2020 SBS Lieto - SB Naantali PD 7 - 9 Pojat - D vanhempi
08.03.2020 SB Naantali PD - TPS Musta 6 - 4 Pojat - D vanhempi
08.03.2020 SBS Lieto 3 - SB Naantali 2 - 4 Miehet - III-divisioona
08.03.2020 SBS Masku - SB Naantali P08 5 - 5 Pojat - E vanhempi
08.03.2020 SB Naantali P08 - SalBa 7 - 6 Pojat - E vanhempi
08.03.2020 SB Naantali PD - Kaarinan Karhut 7 - 6 Pojat - D vanhempi
08.03.2020 SB Naantali - KiU 14 - 4 Miehet - III-divisioona
08.03.2020 SB Naantali P08 - SBS Wirmo 2 - 4 Pojat - E vanhempi
07.03.2020 TPS II - SB Naantali N1 1 - 6 Naiset - IV-divisioona
07.03.2020 SB Naantali N1 - FBC Loisto 3 2 - 1 Naiset - IV-divisioona
07.03.2020 Masku/Wirmo - SB Naantali P05 2 - 14 Pojat - C nuorempi
01.03.2020 KK-V 1 - SB Naantali P09 11 - 9 Pojat - E nuorempi
01.03.2020 SB Naantali P08 - SalBa -07 3 - 6 Pojat - D nuorempi
01.03.2020 NTK Nakkila - SB Naantali P09 8 - 1 Pojat - E nuorempi
01.03.2020 SB Naantali P08 - KeikY -07 5 - 7 Pojat - D nuorempi
01.03.2020 PIF - SB Naantali PD 2 - 6 Pojat - D nuorempi
01.03.2020 SBS Masku - SB Naantali P08 3 - 4 Pojat - D nuorempi
01.03.2020 SB Naantali P08 - Hirvensalo 07 5 - 9 Pojat - D nuorempi
01.03.2020 SB Naantali PD - Salba 9 - 1 Pojat - D nuorempi
29.02.2020 SB Naantali P08 - SBS Littoinen 6 - 7 Pojat - E vanhempi
29.02.2020 SB LuVe - SB Naantali P08 4 - 13 Pojat - E vanhempi
22.02.2020 SC Läsimäki - SB Naantali P05 0 - 5 Pojat - C nuorempi
22.02.2020 SB Naantali N1 - Kapa-65 2 3 - 4 Naiset - IV-divisioona
22.02.2020 SB Naantali - SalPa 3 - 1 Miehet - III-divisioona
22.02.2020 SB Naantali P05 - LASB Hml 8 - 8 Pojat - C nuorempi
22.02.2020 SalBa 2 - SB Naantali N1 0 - 9 Naiset - IV-divisioona
20.02.2020 SB Naantali - Yrmyt 3 - 2 Miehet - III-divisioona
15.02.2020 SB Naantali III - TuTo 3 - 2 Miehet - IV-divisioona
15.02.2020 SekTa - SB Naantali III 2 - 5 Miehet - IV-divisioona
09.02.2020 TPS - SB Naantali P08 11 - 4 Pojat - E vanhempi
09.02.2020 AFC Campus - SB Naantali 1 - 5 Miehet - III-divisioona
09.02.2020 SB Naantali P08 - FBC Turku 7 - 2 Pojat - E vanhempi
09.02.2020 SC Toivo - SB Naantali 2 - 2 Miehet - III-divisioona
08.02.2020 SB Naantali P08 - SBS Rupu -07 8 - 4 Pojat - D nuorempi
08.02.2020 LASB Hml - SB Naantali P05 4 - 7 Pojat - C nuorempi
08.02.2020 Pamaus -07 - SB Naantali P08 0 - 13 Pojat - D nuorempi
08.02.2020 SB Naantali P05 - O2-Jyväskylä 3 - 7 Pojat - C nuorempi
02.02.2020 SB Naantali PD - Salba 8 - 6 Pojat - D vanhempi
02.02.2020 TPS Capitals - SB Naantali PD 5 - 3 Pojat - D vanhempi
02.02.2020 SB Naantali N1 - LaJy 0 - 1 Naiset - IV-divisioona
02.02.2020 Littoinen Sin 2 - SB Naantali P09 5 - 5 Pojat - E nuorempi
02.02.2020 Ryhti - SB Naantali N1 1 - 2 Naiset - IV-divisioona
02.02.2020 PIF - SB Naantali P09 6 - 3 Pojat - E nuorempi
01.02.2020 SB Naantali P08 - FBC Turku -07 6 - 5 Pojat - D nuorempi
01.02.2020 Salba - SB Naantali PD 9 - 3 Pojat - D nuorempi
01.02.2020 USB -07 - SB Naantali P08 4 - 4 Pojat - D nuorempi
01.02.2020 SalBa - SB Naantali P08 4 - 9 Pojat - D nuorempi
01.02.2020 KeikY -07 - SB Naantali P08 5 - 9 Pojat - D nuorempi
01.02.2020 SB Naantali PD - SB Hirvensalo 5 - 2 Pojat - D nuorempi
26.01.2020 TVA - SB Naantali 2 - 6 Miehet - III-divisioona
26.01.2020 SB Naantali P08 - USB 4 - 14 Pojat - E vanhempi
26.01.2020 SB Naantali PD - Punku 1 - 9 Pojat - D vanhempi
26.01.2020 SB Naantali III - USB 5 - 6 Miehet - IV-divisioona
26.01.2020 SB Naantali PD - NTK Nakkila 7 - 5 Pojat - D vanhempi
26.01.2020 Wankers - SB Naantali III 4 - 8 Miehet - IV-divisioona
26.01.2020 SB Naantali N1 - TPS II 2 - 1 Naiset - IV-divisioona
26.01.2020 SBS Masku - SB Naantali 3 - 8 Miehet - III-divisioona
26.01.2020 FBC Loisto 3 - SB Naantali N1 0 - 5 Naiset - IV-divisioona
26.01.2020 TPS - SB Naantali P08 13 - 1 Pojat - E vanhempi
25.01.2020 O2-Jyväskylä - SB Naantali P05 6 - 4 Pojat - C nuorempi
25.01.2020 SB Naantali P05 - KOOVEE 5 - 3 Pojat - C nuorempi
25.01.2020 SB Naantali P09 - KK-V 1 9 - 6 Pojat - E nuorempi
25.01.2020 SB Naantali P09 - NTK Nakkila 2 - 3 Pojat - E nuorempi
19.01.2020 SB Naantali P08 - Karhut 13 - 0 Pojat - E vanhempi
19.01.2020 OU - SB Naantali P08 4 - 10 Pojat - E vanhempi
19.01.2020 SB Naantali P08 - FBC Turku 0 - 12 Pojat - E vanhempi
19.01.2020 SBS Wirmo - SB Naantali P08 15 - 3 Pojat - E vanhempi
12.01.2020 LaSa - SB Naantali P05 5 - 8 Pojat - C nuorempi
12.01.2020 SB Naantali N1 - SalBa 2 2 - 0 Naiset - IV-divisioona
12.01.2020 Hirvensalo -07 - SB Naantali P08 9 - 1 Pojat - D nuorempi
12.01.2020 KK-V 2 - SB Naantali P09 8 - 2 Pojat - E nuorempi
12.01.2020 TPS - SB Naantali P08 6 - 7 Pojat - D nuorempi
12.01.2020 Kapa-65 2 - SB Naantali N1 3 - 6 Naiset - IV-divisioona
12.01.2020 SB NLI P08 - SB Naantali PD 1 - 13 Pojat - D nuorempi
12.01.2020 SB Naantali P08 - SB Naantali -07 1 - 13 Pojat - D nuorempi
12.01.2020 SB Naantali P05 - LFT 3 - 5 Pojat - C nuorempi
12.01.2020 SB Naantali P09 - USB 11 - 10 Pojat - E nuorempi
12.01.2020 SB Naantali P08 - SBS Masku 8 - 5 Pojat - D nuorempi
12.01.2020 SB Naantali PD - PIF 11 - 2 Pojat - D nuorempi
11.01.2020 SB Naantali PD - Kaarinan Karhut 7 - 9 Pojat - D vanhempi
11.01.2020 TPS Musta - SB Naantali PD 6 - 1 Pojat - D vanhempi
11.01.2020 SBS Lieto - SB Naantali PD 5 - 5 Pojat - D vanhempi
11.01.2020 SB Naantali PD - keiky 5 - 6 Pojat - D vanhempi
05.01.2020 SB Naantali III - PöU 8 - 1 Miehet - IV-divisioona
05.01.2020 TBS - SB Naantali 11 - 8 Miehet - III-divisioona
05.01.2020 SB Hirvensalo 2 - SB Naantali 4 - 4 Miehet - III-divisioona
05.01.2020 FBC Turku - SB Naantali P08 5 - 7 Pojat - E vanhempi
05.01.2020 SB Naantali P08 - TPS 8 - 5 Pojat - E vanhempi
05.01.2020 SB Naantali P08 - SBS Masku 7 - 14 Pojat - E vanhempi
05.01.2020 SB Naantali III - RK Rangers 4 - 2 Miehet - IV-divisioona
05.01.2020 SBS Littoinen - SB Naantali P08 14 - 2 Pojat - E vanhempi
04.01.2020 SB Naantali P09 - KK-V 2 3 - 12 Pojat - E nuorempi
04.01.2020 SB Naantali P09 - KaPa-65 Sin 8 - 7 Pojat - E nuorempi
15.12.2019 Ilves II - SB Naantali P05 4 - 6 Pojat - C nuorempi
15.12.2019 PIF -07 - SB Naantali P08 1 - 8 Pojat - D nuorempi
15.12.2019 SB Hirvensalo - SB Naantali PD 4 - 12 Pojat - D nuorempi
15.12.2019 SB Naantali P08 - SalBa -07 11 - 4 Pojat - D nuorempi
15.12.2019 SB Naantali PD - Keiky 10 - 1 Pojat - D nuorempi
15.12.2019 KOOVEE - SB Naantali P05 4 - 5 Pojat - C nuorempi
14.12.2019 SalBa -07 - SB Naantali P08 7 - 4 Pojat - D nuorempi
14.12.2019 SBS Lieto - SB Naantali P09 5 - 1 Pojat - E nuorempi
14.12.2019 Masku sinivalk. - SB Naantali P09 7 - 7 Pojat - E nuorempi
14.12.2019 SB Naantali P08 - Pamaus -07 8 - 1 Pojat - D nuorempi
08.12.2019 Karhut White - SB Naantali PD 7 - 9 Pojat - D vanhempi
08.12.2019 SB Somero - SB Naantali PD 9 - 8 Pojat - D vanhempi
08.12.2019 KiU - SB Naantali 1 - 13 Miehet - III-divisioona
08.12.2019 FBC Loisto 3 - SB Naantali N1 6 - 1 Naiset - IV-divisioona
08.12.2019 SB Naantali PD - SB Hirvensalo 3 - 11 Pojat - D vanhempi
08.12.2019 TVA - SB Naantali N1 1 - 4 Naiset - IV-divisioona
08.12.2019 SalPa - SB Naantali 1 - 5 Miehet - III-divisioona
08.12.2019 SB Naantali PD - FBC Turku 2 - 3 Pojat - D vanhempi
07.12.2019 Karhut - SB Naantali P08 3 - 11 Pojat - E vanhempi
07.12.2019 SB Naantali P08 - OU 11 - 4 Pojat - E vanhempi
07.12.2019 Phantoms - SB Naantali III 6 - 8 Miehet - IV-divisioona
07.12.2019 SB Naantali P08 - LuWe 0 - 12 Pojat - E vanhempi
07.12.2019 SB Naantali III - TA-631 7 - 5 Miehet - IV-divisioona
07.12.2019 USB - SB Naantali P08 14 - 2 Pojat - E vanhempi
01.12.2019 SB Naantali P05 - Nokian KrP 6 - 4 Pojat - C nuorempi
01.12.2019 SC Läsimäki - SB Naantali P05 6 - 8 Pojat - C nuorempi
01.12.2019 SB Naantali P09 - PIF 5 - 8 Pojat - E nuorempi
01.12.2019 SB Naantali P09 - Littoinen Sin 2 4 - 10 Pojat - E nuorempi
30.11.2019 TPS Capitals - SB Naantali PD 0 - 12 Pojat - D vanhempi
30.11.2019 SB Naantali PD - Salba 15 - 3 Pojat - D vanhempi
24.11.2019 SB Naantali - SC Toivo 3 - 6 Miehet - III-divisioona
24.11.2019 SalBa - SB Naantali P08 3 - 9 Pojat - E vanhempi
24.11.2019 SB Naantali P08 - SBS Masku 4 - 6 Pojat - E vanhempi
24.11.2019 SB Naantali - TVA 4 - 3 Miehet - III-divisioona
23.11.2019 TPS Musta - SB Naantali PD 9 - 0 Pojat - D nuorempi
23.11.2019 Pamaus -07 - SB Naantali P08 15 - 8 Pojat - D nuorempi
23.11.2019 SB Naantali PD - SBS Masku valk 0 - 8 Pojat - D nuorempi
23.11.2019 SBS Masku-07 - SB Naantali P08 7 - 10 Pojat - D nuorempi
17.11.2019 Salamanders - SB Naantali N1 1 - 1 Naiset - IV-divisioona
17.11.2019 SB Naantali PD - FBC Turku sin 6 - 6 Pojat - D vanhempi
17.11.2019 SB Naantali PD - Punku 7 - 3 Pojat - D vanhempi
17.11.2019 SB Naantali N1 - TPS II 6 - 4 Naiset - IV-divisioona
17.11.2019 Nokia KrP - SB Naantali P05 8 - 4 Pojat - C nuorempi
17.11.2019 SBS Wirmo - SB Naantali PD 12 - 0 Pojat - D vanhempi
17.11.2019 SB Naantali P05 - Ilves II 2 - 5 Pojat - C nuorempi
17.11.2019 FBC Turku kelt - SB Naantali PD 3 - 4 Pojat - D vanhempi
16.11.2019 SB Naantali III - SekTa 2 - 12 Miehet - IV-divisioona
16.11.2019 KM - SB Naantali III 3 - 2 Miehet - IV-divisioona
10.11.2019 SB Naantali PD - FBC Turku vih 2 - 10 Pojat - D nuorempi
10.11.2019 USB-07 - SB Naantali P08 7 - 8 Pojat - D nuorempi
10.11.2019 PIF - SB Naantali PD 13 - 1 Pojat - D nuorempi
10.11.2019 TPS-07 - SB Naantali P08 8 - 7 Pojat - D nuorempi
10.11.2019 SB Naantali P08 - Pamaus -07 5 - 9 Pojat - D nuorempi
10.11.2019 SB Naantali P08 - SBS Masku -07 0 - 12 Pojat - D nuorempi
09.11.2019 Leisku - SB Naantali P08 3 - 5 Pojat - E vanhempi
09.11.2019 Kaarinan karhut - SB Naantali PD 8 - 4 Pojat - D vanhempi
09.11.2019 SB Naantali PD - Keiky 0 - 12 Pojat - D vanhempi
09.11.2019 SB Naantali P08 - SBS Littoinen 11 - 4 Pojat - E vanhempi
09.11.2019 SB Naantali P08 - FBC Turku 7 - 6 Pojat - E vanhempi
09.11.2019 Karhut Blue - SB Naantali PD 9 - 3 Pojat - D vanhempi
09.11.2019 SB Naantali PD - SBS Lieto 6 - 2 Pojat - D vanhempi
09.11.2019 SB Naantali P08 - SalPa 10 - 1 Pojat - E vanhempi
09.11.2019 TPS - SB Naantali P08 3 - 6 Pojat - E vanhempi
03.11.2019 SB Naantali N1 - TVA 2 - 4 Naiset - IV-divisioona
03.11.2019 SB Naantali P09 - SBS Lieto 5 - 3 Pojat - E nuorempi
03.11.2019 SB Naantali N1 - SBS Lieto 1 - 3 Naiset - IV-divisioona
03.11.2019 PöU - SB Naantali P09 5 - 10 Pojat - E nuorempi
02.11.2019 SB Naantali P05 - LFT 2 - 5 Pojat - C nuorempi
02.11.2019 SB Naantali - AFC Campus 4 - 3 Miehet - III-divisioona
02.11.2019 SBS Masku -07 - SB Naantali P08 8 - 0 Pojat - D nuorempi
02.11.2019 TPS - SB Naantali P05 9 - 5 Pojat - C nuorempi
02.11.2019 SB Naantali P08 - FBC Turku -07 3 - 6 Pojat - D nuorempi
02.11.2019 Yrmyt - SB Naantali 1 - 4 Miehet - III-divisioona
02.11.2019 SB Naantali P08 - SalBa -07 4 - 2 Pojat - D nuorempi
02.11.2019 SB Naantali P08 - Hirvensalo -07 7 - 8 Pojat - D nuorempi
28.10.2019 SB Naantali PB - PÖU 3 - 3 Harjoitusottelu
27.10.2019 TuTo - SB Naantali III 7 - 7 Miehet - IV-divisioona
27.10.2019 USB - SB Naantali III 6 - 9 Miehet - IV-divisioona
27.10.2019 FoSu - SB Naantali P05 7 - 1 Pojat - C nuorempi
27.10.2019 SB Naantali P05 - Masku/Wirmo 12 - 6 Pojat - C nuorempi
26.10.2019 TPS II - SB Naantali N1 2 - 5 Naiset - IV-divisioona
26.10.2019 SBS Littoinen - SB Naantali P08 9 - 0 Pojat - E vanhempi
26.10.2019 SB Naantali N1 - FBC Loisto 3 3 - 3 Naiset - IV-divisioona
26.10.2019 PunKu - SB Naantali PD 10 - 4 Pojat - D vanhempi
26.10.2019 SB Naantali P08 - FBC Turku 5 - 9 Pojat - E vanhempi
26.10.2019 SB Naantali PD - TPS Musta 3 - 5 Pojat - D vanhempi
26.10.2019 SB Naantali PD - SB Somero 11 - 2 Pojat - D vanhempi
26.10.2019 SB Hirvensalo - SB Naantali PD 3 - 2 Pojat - D vanhempi
20.10.2019 SB Naantali PD - SBS Wirmo 3 - 9 Pojat - D vanhempi
20.10.2019 KeikY - SB Naantali PD 3 - 2 Pojat - D vanhempi
20.10.2019 SB Naantali - SB Hirvensalo2 4 - 5 Miehet - III-divisioona
20.10.2019 SB Naantali - TBS 8 - 5 Miehet - III-divisioona
19.10.2019 FBC Turku -07 - SB Naantali P08 4 - 2 Pojat - D nuorempi
19.10.2019 SBS Masku valk - SB Naantali PD 2 - 2 Pojat - D nuorempi
19.10.2019 SB Naantali P08 - TPS 4 - 11 Pojat - D nuorempi
19.10.2019 SB Naantali PD - TPS Musta 8 - 2 Pojat - D nuorempi
13.10.2019 SB Naantali P08 - Karhut -07 4 - 6 Pojat - D nuorempi
13.10.2019 Hirvensalo -07 - SB Naantali P08 11 - 9 Pojat - D nuorempi
13.10.2019 SB Naantali P08 - SBS Wirmo -07 12 - 18 Pojat - D nuorempi
13.10.2019 FBC Turku -07 - SB Naantali P08 4 - 4 Pojat - D nuorempi
12.10.2019 FBC Turku Kelt - SB Naantali P09 15 - 6 Pojat - E nuorempi
12.10.2019 SB Naantali P09 - Littoinen Sin 19 - 7 Pojat - E nuorempi
12.10.2019 SB Naantali PD - PIF 4 - 5 Pojat - D nuorempi
12.10.2019 PÖU - SB Naantali III 3 - 3 Miehet - IV-divisioona
12.10.2019 FBC vihreä - SB Naantali PD 9 - 3 Pojat - D nuorempi
12.10.2019 SB Naantali III - Wankers 7 - 1 Miehet - IV-divisioona
06.10.2019 FBC Turku II - SB Naantali PB 3 - 5 Pojat - B vanhempi
06.10.2019 SB Naantali P05 - SalBa Sininen 5 - 7 Pojat - C nuorempi
06.10.2019 LaSa - SB Naantali P05 5 - 11 Pojat - C nuorempi
06.10.2019 SB Naantali PB - Porin Karhut II 5 - 3 Pojat - B vanhempi
06.10.2019 SalBa - SB Naantali TC 4 - 3 Tytöt - C
06.10.2019 Steelers - SB Naantali TC 6 - 1 Tytöt - C
05.10.2019 SB Naantali PD - TPS Capitals 2 - 3 Pojat - D vanhempi
05.10.2019 SB Naantali PD - Karhut Blue 3 - 10 Pojat - D vanhempi
05.10.2019 TPS - SB Naantali P08 5 - 6 Pojat - E vanhempi
05.10.2019 TPS Musta - SB Naantali PD 4 - 1 Pojat - D vanhempi
05.10.2019 SB Naantali N1 - Salamanders 5 - 5 Naiset - IV-divisioona
05.10.2019 Salba - SB Naantali PD 0 - 8 Pojat - D vanhempi
05.10.2019 SB Naantali P08 - SalBa 9 - 3 Pojat - E vanhempi
05.10.2019 SB Naantali P08 - SBS Lieto 8 - 8 Pojat - E vanhempi
05.10.2019 SB Naantali N1 - SBS Lieto 5 - 0 Naiset - IV-divisioona
05.10.2019 SBS Masku - SB Naantali P08 3 - 2 Pojat - E vanhempi
04.10.2019 FBC Turku 4 - SB Naantali III 3 - 4 Harjoitusottelu
29.09.2019 SB Naantali - SBS Lieto 3 4 - 4 Miehet - III-divisioona
29.09.2019 SB Naantali - SBS Masku 3 - 9 Miehet - III-divisioona
23.09.2019 USB-07 - SB Naantali P08 5 - 13 Harjoitusottelu
20.09.2019 LaJy - SB Naantali P08 9 - 5 Harjoitusottelu
15.09.2019 SB Naantali P08 - SBS Masku 7 - 3 Harjoitusottelu
15.09.2019 SB Naantali P08 - SBS Masku 09 4 - 4 Harjoitusottelu
15.09.2019 SB Naantali P08 - SBS Masku 1 - 13 Harjoitusottelu
08.09.2019 SB Naantali P08 - LaJy 05-08 3 - 8 Harjoitusottelu
08.09.2019 SB Naantali P08 - LaJy 08-09 4 - 6 Harjoitusottelu
07.09.2019 SB Naantali III - Kalannin Pallo 5 - 4 ja Harjoitusottelu
07.09.2019 Kustavin Ahto - SB Naantali III 3 - 8 Harjoitusottelu
07.09.2019 SB Naantali III - Kalannin Pallo 3 - 2 Harjoitusottelu
07.09.2019 FBC 3 - SB Naantali III 0 - 9 Harjoitusottelu
01.09.2019 SB Naantali P08 - FBC Turku 6 - 2 Harjoitusottelu
01.09.2019 SB Naantali P08 - FBC Turku 3 - 15 Harjoitusottelu
25.08.2019 SB Naantali P08 - LaJy 05-08 7 - 8 Harjoitusottelu
19.08.2019 SB Naantali PB - HirvHe 6 - 5 Harjoitusottelu
06.08.2019 SBNaantali P06 - SB Naantali PB 1 - 13 Harjoitusottelu
10.05.2019 TPS Sharks - SB Naantali P08 9 - 9 Harjoitusottelu
10.05.2019 TPS Sharks - SB Naantali P08 2 - 21 Harjoitusottelu
05.05.2019 Blackbirds - SB Naantali P08 1 - 4 Harjoitusottelu
05.05.2019 SB Naantali P08 - SC Weikot 1 - 6 Harjoitusottelu
05.05.2019 TPS Wild - SB Naantali P08 5 - 1 Harjoitusottelu
05.05.2019 JoKi - SB Naantali P08 6 - 0 Harjoitusottelu
05.05.2019 SB Naantali P08 - TU 4 - 2 Harjoitusottelu
04.05.2019 SB-Pro - SB Naantali P08 0 - 9 Harjoitusottelu
04.05.2019 EräViikingit - SB Naantali P08 0 - 3 Harjoitusottelu
04.05.2019 SB Naantali P08 - Tiikerit 4 - 2 Harjoitusottelu
04.05.2019 SB Naantali P08 - TU 5 - 1 Harjoitusottelu
29.04.2019 SB Naantali P08 - TPS Wild 7 - 10 Harjoitusottelu
29.04.2019 TPS Wild - SB Naantali P08 8 - 4 Harjoitusottelu
27.04.2019 Classic - SB Naantali P08 7 - 6 Pojat - E nuorempi
27.04.2019 SB Naantali P08 - RSS Panthers 6 - 5 Pojat - E nuorempi
14.04.2019 SBS Masku - SB Naantali P08 9 - 3 Pojat - E nuorempi
07.04.2019 LaJy - SB Naantali P08 4 - 9 Pojat - E nuorempi
07.04.2019 SB Naantali P08 - SBS Masku 5 - 5 Pojat - E nuorempi
07.04.2019 SB Naantali P08 - KK-V 08 4 - 5 Pojat - E nuorempi
07.04.2019 SalBa - SB Naantali P08 3 - 9 Pojat - E nuorempi
31.03.2019 FBC Turku - SB Naantali P08 2 - 7 Pojat - E vanhempi
31.03.2019 SalBa SIninen - SB Naantali P05 5 - 3 Pojat - D vanhempi
31.03.2019 Karhut - SB Naantali P05 7 - 6 Pojat - D vanhempi
31.03.2019 SB Naantali P08 - Paattisten Pam. 5 - 11 Pojat - E vanhempi
25.03.2019 TPS Sharks - SB Naantali P08 2 - 9 Harjoitusottelu
24.03.2019 Masku - SB Naantali P09 6 - 8 Pojat - F
23.03.2019 SalBa 2 - SB Naantali 6 - 4 Laskukarsinnat
23.03.2019 TPS Wild valk. - SB Naantali P08 3 - 8 Pojat - E nuorempi
23.03.2019 SB Naantali P08 - TPS Wild musta 12 - 1 Pojat - E nuorempi
19.03.2019 TPS Wild - SB Naantali P08 10 - 7 Harjoitusottelu
17.03.2019 SB Naantali P05 - SBS Masku White 8 - 12 Pojat - D vanhempi
17.03.2019 SB Naantali P05 - TPS TigersMusta 1 - 5 Pojat - D vanhempi
16.03.2019 SB Naantali P09 - Wirmo 4 - 6 Pojat - F
16.03.2019 SB Naantali P08 - SB Hirvensalo 11 - 3 Pojat - E vanhempi
16.03.2019 Hirvensalo - SB Naantali P09 5 - 8 Pojat - F
16.03.2019 PIF-07 - SB Naantali P08 3 - 11 Pojat - E vanhempi
11.03.2019 TPS Wild - SB Naantali P08 12 - 5 Harjoitusottelu
10.03.2019 FBC Turku Vihr. - SB Naantali P08 2 - 7 Pojat - E nuorempi
10.03.2019 SB Naantali P08 - SalPa 7 - 1 Pojat - E nuorempi
09.03.2019 SB Naantali N1 - TPS II 2 - 1 Naiset - IV-divisioona
09.03.2019 SalPa 2 - SB Naantali N1 8 - 4 Naiset - IV-divisioona
08.03.2019 FoSu - SB Naantali 13 - 6 Miehet - II-divisioona
03.03.2019 SalBa - SB Naantali P08 3 - 14 Pojat - E nuorempi
03.03.2019 SB Naantali P08 - FBC Turku kelt. 9 - 2 Pojat - E nuorempi
01.03.2019 SB Hirvensalo - SB Naantali 5 - 4 Miehet - II-divisioona
23.02.2019 SB Naantali - Leisku 7 - 8 rl Miehet - II-divisioona
23.02.2019 FBC Turku 3 - SB Naantali III 7 - 6 Miehet - IV-divisioona
23.02.2019 SB Naantali III - RuNu 8 - 4 Miehet - IV-divisioona
17.02.2019 SB Naantali N1 - Salamanders 2 - 6 Naiset - IV-divisioona
17.02.2019 AFC Campus 2 - SB Naantali N1 6 - 0 Naiset - IV-divisioona
16.02.2019 SB Naantali - UHV Bulls 7 - 4 Miehet - II-divisioona
10.02.2019 FBT Pitu - SB Naantali 5 - 2 Miehet - II-divisioona
10.02.2019 SB Naantali P08 - Ruoska 9 - 4 Pojat - E vanhempi
10.02.2019 SBS Masku - SB Naantali P08 7 - 5 Pojat - E vanhempi
09.02.2019 TPS Wild musta - SB Naantali P08 0 - 10 Pojat - E nuorempi
09.02.2019 SB Naantali P08 - TPS Wild valk. 13 - 1 Pojat - E nuorempi
05.02.2019 Pyövelit - SB Naantali III 7 - 2 Miehet - IV-divisioona
03.02.2019 SBS Littoinen - SB Naantali P08 2 - 14 Pojat - E nuorempi
03.02.2019 HuKu - SB Naantali N1 2 - 2 Naiset - IV-divisioona
03.02.2019 SB Naantali P08 - KaKo 15 - 1 Pojat - E nuorempi
03.02.2019 PIF - SB Naantali P09 5 - 9 Pojat - F
03.02.2019 SB Naantali N1 - SBS Lieto 3 - 1 Naiset - IV-divisioona
03.02.2019 TPS - SB Naantali P09 2 - 5 Pojat - F
02.02.2019 SB Naantali III - TuTo 12 - 4 Miehet - IV-divisioona
02.02.2019 SB Naantali - Ruoska 5 - 4 Miehet - II-divisioona
02.02.2019 SB Naantali P05 - LaSa 9 - 5 Pojat - D vanhempi
02.02.2019 Paattisten Pam. - SB Naantali P08 6 - 3 Pojat - E vanhempi
02.02.2019 SB Naantali P08 - FBC Turku 3 - 4 Pojat - E vanhempi
02.02.2019 SalBa Black - SB Naantali P05 11 - 7 Pojat - D vanhempi
02.02.2019 SB Naantali III - Pyövelit 4 - 4 Miehet - IV-divisioona
28.01.2019 IBK Meda - SB Naantali 12 - 4 Miehet - II-divisioona
27.01.2019 SB Naantali P08 - FBC Turku 9 - 1 Pojat - E nuorempi
27.01.2019 SalPa - SB Naantali P08 3 - 15 Pojat - E nuorempi
20.01.2019 SB Hirvensalo - SB Naantali P08 11 - 10 Pojat - E vanhempi
20.01.2019 SB Naantali P05 - SalBa SIninen 7 - 10 Pojat - D vanhempi
20.01.2019 TPS TigersMusta - SB Naantali P05 2 - 12 Pojat - D vanhempi
20.01.2019 SB Naantali P08 - PIF-07 8 - 5 Pojat - E vanhempi
19.01.2019 TPS 2 - SB Naantali N1 1 - 2 Naiset - IV-divisioona
19.01.2019 SB Naantali N1 - SalPa 2 9 - 3 Naiset - IV-divisioona
19.01.2019 PIF - SB Naantali P09 5 - 1 Pojat - F
19.01.2019 SB Naantali P09 - SBS Wirmo 3 - 7 Pojat - F
13.01.2019 Wankers - SB Naantali III 3 - 6 Miehet - IV-divisioona
13.01.2019 SB Naantali P08 - LaJy 15 - 3 Pojat - E nuorempi
13.01.2019 SBS Masku - SB Naantali P08 5 - 4 Pojat - E nuorempi
13.01.2019 KK-V 08 - SB Naantali P08 5 - 3 Pojat - E nuorempi
13.01.2019 SC Wolves 2 - SB Naantali III 3 - 11 Miehet - IV-divisioona
13.01.2019 SB Naantali P08 - SalBa 12 - 7 Pojat - E nuorempi
12.01.2019 SB Naantali - Karhukopla 5 - 9 Miehet - II-divisioona
12.01.2019 SB Naantali P05 - SalBa Black 7 - 9 Pojat - D vanhempi
12.01.2019 LaSa - SB Naantali P05 2 - 7 Pojat - D vanhempi
05.01.2019 SB Naantali N1 - AFC Campus 2 3 - 6 Naiset - IV-divisioona
05.01.2019 SB Naantali - SBS Wirmo 7 - 12 Miehet - II-divisioona
05.01.2019 Salamanders - SB Naantali N1 3 - 4 Naiset - IV-divisioona
02.01.2019 SB Naantali P05 - IK Sätra 4 - 5 Pojat - D vanhempi
02.01.2019 Rasbo IK - SB Naantali P05 0 - 4 Pojat - D vanhempi
16.12.2018 SB Naantali P08 - SalBa 8 - 5 Pojat - E nuorempi
16.12.2018 KaKo - SB Naantali P08 1 - 13 Pojat - E nuorempi
16.12.2018 FBC Turku - SB Naantali P08 4 - 10 Pojat - E nuorempi
16.12.2018 SB Naantali P08 - SBS Littoinen 13 - 1 Pojat - E nuorempi
15.12.2018 SB Naantali - FBC Turku 2 2 - 19 Miehet - II-divisioona
15.12.2018 SB Naantali P08 - SBS Masku 3 - 5 Pojat - E vanhempi
15.12.2018 Ruoska - SB Naantali P08 5 - 11 Pojat - E vanhempi
08.12.2018 SB Naantali III - PK 8 - 7 Miehet - IV-divisioona
08.12.2018 SB Naantali N1 - HuKu 0 - 12 Naiset - IV-divisioona
08.12.2018 SB Naantali - FoSu 5 - 14 Miehet - II-divisioona
08.12.2018 SBS Lieto - SB Naantali N1 1 - 6 Naiset - IV-divisioona
02.12.2018 SB Naantali P09 - Hirvensalo 8 - 10 Pojat - F
02.12.2018 LaJy - SB Naantali P09 5 - 4 Pojat - F
01.12.2018 SB Naantali - SB Hirvensalo 9 - 8 Miehet - II-divisioona
01.12.2018 TPS Wild valk. - SB Naantali P08 4 - 6 Pojat - E nuorempi
01.12.2018 SB Naantali P08 - TPS Wild musta 13 - 1 Pojat - E nuorempi
01.12.2018 SBS Masku White - SB Naantali P05 2 - 7 Pojat - D vanhempi
01.12.2018 SB Naantali P05 - Karhut 4 - 4 Pojat - D vanhempi
24.11.2018 Leisku - SB Naantali 8 - 6 Miehet - II-divisioona
24.11.2018 PIF-07 - SB Naantali P08 6 - 12 Pojat - E vanhempi
24.11.2018 SB Naantali P08 - FBC Turku 3 - 2 Pojat - E vanhempi
18.11.2018 SB Naantali P08 - SBS Masku 4 - 10 Pojat - E nuorempi
18.11.2018 SB Naantali P08 - SBS Wirmo 3 - 7 Pojat - E nuorempi
17.11.2018 Salpa II - SB Naantali N1 2 - 5 Naiset - IV-divisioona
17.11.2018 SB Naantali N1 - TPS II 3 - 4 Naiset - IV-divisioona
17.11.2018 SB Naantali III - SC Wolves 2 11 - 4 Miehet - IV-divisioona
17.11.2018 RunU - SB Naantali III 11 - 3 Miehet - IV-divisioona
16.11.2018 UHV Bulls - SB Naantali 2 - 3 Miehet - II-divisioona
11.11.2018 SB Naantali P08 - FBC Turku Sin. 0 - 4 Pojat - E nuorempi
11.11.2018 SB Naantali P05 - TPS Tigers valk 5 - 4 Pojat - D vanhempi
11.11.2018 SB Naantali P05 - TPS Predators 3 - 13 Pojat - D vanhempi
11.11.2018 SB Naantali P08 - SBS Littoinen 10 - 3 Pojat - E nuorempi
10.11.2018 SB Naantali - FBT Pitu 4 - 5 rl Miehet - II-divisioona
10.11.2018 SBS Masku - SB Naantali P08 8 - 4 Pojat - E vanhempi
10.11.2018 SB Naantali P09 - TPS Sharks must 4 - 10 Pojat - F
10.11.2018 SB Naantali P08 - SB Hirvensalo 10 - 8 Pojat - E vanhempi
10.11.2018 SB Naantali P09 - SBS Masku 3 - 12 Pojat - F
04.11.2018 LaJy - SB Naantali P08 7 - 5 Pojat - E nuorempi
04.11.2018 SB Naantali P08 - SBS Masku 4 - 6 Pojat - E nuorempi
04.11.2018 SBS Littoinen - SB Naantali P08 10 - 6 Pojat - E nuorempi
03.11.2018 Ruoska - SB Naantali 8 - 3 Miehet - II-divisioona
03.11.2018 SBS Masku white - SB Naantali P05 5 - 10 Pojat - D vanhempi
03.11.2018 TPS Kings Musta - SB Naantali P08 9 - 7 Pojat - E vanhempi
03.11.2018 SalBa Black - SB Naantali P05 3 - 7 Pojat - D vanhempi
03.11.2018 Paattisten Pam. - SB Naantali P08 10 - 10 Pojat - E vanhempi
28.10.2018 SB Naantali N1 - Salamanders 2 - 4 Naiset - IV-divisioona
28.10.2018 SB Naantali N1 - AFC Campus 2 2 - 1 Naiset - IV-divisioona
27.10.2018 IF Fram - SB Naantali III 7 - 5 Miehet - IV-divisioona
27.10.2018 TuTo - SB Naantali III 3 - 4 Miehet - IV-divisioona
27.10.2018 SB Naantali - IBK Meda 2 - 8 Miehet - II-divisioona
21.10.2018 SB Naantali P05 - TPS Predators 3 - 5 Pojat - D vanhempi
21.10.2018 SB Naantali P05 - TPS Tigers Valk 6 - 7 Pojat - D vanhempi
14.10.2018 Paattisten pam - SB Naantali P09 10 - 6 Pojat - F
14.10.2018 SB Naantali P08 - SBS Masku 3 - 15 Pojat - E vanhempi
14.10.2018 Wirmo - SB Naantali P09 11 - 1 Pojat - F
14.10.2018 SB Naantali P08 - Ruoska 13 - 7 Pojat - E vanhempi
13.10.2018 SB Naantali P08 - FBC Turku Vihr. 15 - 4 Pojat - E nuorempi
13.10.2018 Karhukopla - SB Naantali 6 - 4 Miehet - II-divisioona
13.10.2018 SalBa - SB Naantali P08 4 - 14 Pojat - E nuorempi
13.10.2018 SalPa - SB Naantali P08 3 - 16 Pojat - E nuorempi
13.10.2018 SB Naantali P08 - FBC Turku Kelt. 9 - 0 Pojat - E nuorempi
07.10.2018 SalBa Black - SB Naantali P05 4 - 7 Pojat - D vanhempi
07.10.2018 SB Naantali N1 - SBS Lieto 5 - 1 Naiset - IV-divisioona
07.10.2018 SBS Masku white - SB Naantali P05 1 - 13 Pojat - D vanhempi
07.10.2018 HuKu - SB Naantali N1 8 - 2 Naiset - IV-divisioona
06.10.2018 SB Naantali III - FBC Turku 3 7 - 4 Miehet - IV-divisioona
06.10.2018 SB Naantali III - Wankers 13 - 5 Miehet - IV-divisioona
29.09.2018 SBS Wirmo - SB Naantali 11 - 6 Miehet - II-divisioona
21.09.2018 FBC Turku 2 - SB Naantali 7 - 6 rl Miehet - II-divisioona
16.09.2018 Ryhti - SB Naantali 8 - 7 ja Suomen Cup
09.09.2018 EräViikingit - SB Naantali P08 9 - 2 Harjoitusottelu
09.09.2018 TPS Wild - SB Naantali P08 0 - 2 Harjoitusottelu
08.09.2018 SB Naantali P08 - SC Classic 6 - 4 Harjoitusottelu
08.09.2018 SB Naantali III - SC Toivo 2 - 10 Harjoitusottelu
08.09.2018 SB Naantali III - Ryhti 5 - 4 rl Harjoitusottelu
08.09.2018 EräViikingit - SB Naantali P08 8 - 2 Harjoitusottelu
08.09.2018 SB Naantali III - KaPa -65 5 - 0 Harjoitusottelu
08.09.2018 Toivo - SB Naantali III 5 - 3 Harjoitusottelu
08.09.2018 SB Naantali III - Ahto 2 - 2 Harjoitusottelu
08.09.2018 SB Naantali P08 - SB Welhot 4 - 0 Harjoitusottelu
08.09.2018 SB Naantali P08 - SBS Masku 2 - 3 Harjoitusottelu
01.09.2018 SB Naantali - SB Luja 8 - 4 Suomen Cup
01.09.2018 SB Naantali - SB Hirvensalo 2 6 - 1 Suomen Cup
26.08.2018 SBS Masku 2 - SB Naantali P08 2 - 11 Harjoitusottelu
26.08.2018 SBS Masku 1 - SB Naantali P08 7 - 3 Harjoitusottelu
25.08.2018 USB - SB Naantali P08 5 - 4 Harjoitusottelu
25.08.2018 LaJy - SB Naantali P08 5 - 6 Harjoitusottelu
25.08.2018 SBS Masku 09 - SB Naantali P08 5 - 11 Harjoitusottelu
11.08.2018 SB Naantali P08 - FBC Turku 5 - 2 Harjoitusottelu
11.08.2018 SB Naantali P08 - USB 7 - 2 Harjoitusottelu
11.08.2018 SalBa - SB Naantali P08 0 - 12 Harjoitusottelu
27.05.2018 SB Naantali P05 - FBCRaseborg05 6 - 2 Harjoitusottelu
27.05.2018 MKSBTIndians04 - SB Naantali P05 11 - 2 Harjoitusottelu
27.05.2018 PSS D Pojat - SB Naantali P05 5 - 0 Harjoitusottelu
26.05.2018 SB Naantali P05 - GrFK Black 05 1 - 10 Harjoitusottelu
26.05.2018 SB Naantali P05 - M-Team05 1 - 4 Harjoitusottelu
26.05.2018 SB Naantali P05 - MKSBTIndians04 1 - 4 Harjoitusottelu
26.05.2018 SB Naantali P05 - EräViiking05 2 - 5 Harjoitusottelu
26.05.2018 SB Naantali P05 - TikkurilaTiik04 5 - 6 Harjoitusottelu
26.05.2018 O2Jkylä05Musta - SB Naantali P05 4 - 1 Harjoitusottelu
06.05.2018 EräViikingit - SB Naantali P08 5 - 3 Pojat - F
06.05.2018 Merikoski SBT - SB Naantali P08 5 - 3 Pojat - F
06.05.2018 SB Naantali P08 - GrklIFK 5 - 3 Pojat - F
05.05.2018 RSS Panthers - SB Naantali P08 3 - 3 Pojat - F
05.05.2018 SB Naantali P08 - TPS Wild White 9 - 3 Pojat - F
05.05.2018 Light Iron - SB Naantali P08 11 - 3 Pojat - F
05.05.2018 OFBC - SB Naantali P08 2 - 2 Pojat - F
05.05.2018 SB Naantali P08 - Tikk. Tiikerit 6 - 5 Pojat - F
28.04.2018 SB Naantali P08 - LaJy 3 - 6 Pojat - F
28.04.2018 SB Naantali P09 - PIF 8 - 2 Pojat - F
28.04.2018 SB Naantali P08 - LaJy Punainen 2 - 5 Pojat - F
28.04.2018 Karhut - SB Naantali P08 3 - 5 Pojat - F
28.04.2018 SBS Masku - SB Naantali P09 5 - 5 Pojat - F
28.04.2018 USB - SB Naantali P08 4 - 3 Pojat - F
22.04.2018 SB Naantali P08 - SBS Masku 5 - 3 Harjoitusottelu
22.04.2018 SB Naantali P08 - TPS Nummi 9 - 2 Pojat - F
22.04.2018 SB Naantali P08 - SalBa 9 - 7 Pojat - F
22.04.2018 SalPa valkoinen - SB Naantali P08 6 - 9 Pojat - F
22.04.2018 SB Naantali P08 - SalPa Sininen 5 - 6 Pojat - F
15.04.2018 SBS Littoinen - SB Naantali P08 2 - 8 Pojat - F
15.04.2018 SB Naantali P08 - LaJy Punainen 15 - 3 Pojat - F
08.04.2018 SB Naantali P09 - SBS Lieto 11 - 6 Pojat - F
08.04.2018 LaJy Punainen - SB Naantali P08 2 - 4 Pojat - F
08.04.2018 SWR-08 - SB Naantali P08 4 - 13 Pojat - F
08.04.2018 SB Naantali P09 - FBC sin 14 - 0 Pojat - F
08.04.2018 SB Naantali P08 - SBS Wirmo 2 - 5 Pojat - F
08.04.2018 SBS Wirmo - SB Naantali P08 6 - 3 Pojat - F
05.04.2018 SBS Lieto 04H - SB Naantali P05 9 - 5 Harjoitusottelu
26.03.2018 SB Naantali - SBS Masku 3 - 2 ja Laskukarsinnat
24.03.2018 SBS Masku - SB Naantali 4 - 7 Laskukarsinnat
24.03.2018 TPS Tigers Must - SB Naantali P05 6 - 7 Pojat - D nuorempi
24.03.2018 HFT - SB Naantali P05 13 - 6 Pojat - D nuorempi
18.03.2018 FBC Turku Kelt. - SB Naantali P08 5 - 9 Pojat - F
18.03.2018 SB Naantali P08 - SBS Littoinen 7 - 7 Pojat - F
18.03.2018 TPS Nummi Musta - SB Naantali P08 1 - 13 Pojat - F
18.03.2018 KaKo - SB Naantali PB 4 - 6 Pojat - B vanhempi
18.03.2018 FBC Turku Sin. - SB Naantali P08 3 - 8 Pojat - F
18.03.2018 SB Naantali PB - SB Somero 7 - 7 Pojat - B vanhempi
11.03.2018 Salba Valkoinen - SB Naantali P05 7 - 6 Pojat - D nuorempi
11.03.2018 SB Naantali P05 - SBS Rupu 12 - 7 Pojat - D nuorempi
11.03.2018 Loimaan Leisku - SB Naantali PB 1 - 2 Pojat - B vanhempi
11.03.2018 SB Naantali PB - KBV 5 - 6 Pojat - B vanhempi
11.03.2018 SBS Masku Valk. - SB Naantali P08 4 - 3 Pojat - F
11.03.2018 SB Naantali P08 - FBC Turku Vihr. 4 - 4 Pojat - F
10.03.2018 Yrmyt - SB Naantali III 8 - 2 Miehet - IV-divisioona
10.03.2018 FBC kel - SB Naantali P09 6 - 8 Pojat - F
10.03.2018 SB Naantali III - KaPa-65 9 - 5 Miehet - IV-divisioona
10.03.2018 SB Naantali P09 - PIF 6 - 7 Pojat - F
04.03.2018 FBC Blue River - SB Naantali N1 4 - 3 Naiset - IV-divisioona
04.03.2018 SB Naantali N1 - AFC Kampus II 1 - 2 Naiset - IV-divisioona
02.03.2018 SB Naantali - Tre Ankkare 7 - 5 Miehet - II-divisioona
24.02.2018 FoSu - SB Naantali PB 9 - 4 Pojat - B vanhempi
24.02.2018 SB Naantali - Leisku 7 - 14 Miehet - II-divisioona
24.02.2018 SB Naantali PB - KaKo 5 - 4 Pojat - B vanhempi
18.02.2018 IBK Meda - SB Naantali 10 - 4 Miehet - II-divisioona
18.02.2018 SB Naantali N1 - SBS Masku 0 - 2 Naiset - IV-divisioona
18.02.2018 TPS tytöt - SB Naantali N1 7 - 4 Naiset - IV-divisioona
17.02.2018 SB Naantali III - TBS 3 - 7 Miehet - IV-divisioona
17.02.2018 SekTa - SB Naantali III 3 - 4 Miehet - IV-divisioona
10.02.2018 SB Naantali P05 - PöU Sudet 9 - 5 Pojat - D nuorempi
10.02.2018 SB Naantali P05 - Kapa 65 Sininen 9 - 3 Pojat - D nuorempi
04.02.2018 Ruoska - SB Naantali 7 - 2 Miehet - II-divisioona
04.02.2018 SB Naantali P08 - USB 11 - 0 Pojat - F
04.02.2018 SBS Masku Sin. - SB Naantali P08 6 - 5 Pojat - F
03.02.2018 SB Naantali N1 - SB Somero 3 - 2 Naiset - IV-divisioona
03.02.2018 HuKu II - SB Naantali N1 2 - 4 Naiset - IV-divisioona
28.01.2018 SB Naantali P08 - T06 8 - 5 Harjoitusottelu
28.01.2018 SB Naantali P05 - HFT 4 - 7 Pojat - D nuorempi
28.01.2018 SB Naantali P08 - SBS Littoinen 5 - 6 Pojat - F
28.01.2018 TPS Nummi - SB Naantali P08 7 - 14 Pojat - F
28.01.2018 SalbaSininen - SB Naantali P05 3 - 8 Pojat - D nuorempi
28.01.2018 SB Naantali P08 - SBS Littoinen 2 - 4 Pojat - F
28.01.2018 FBC Turku Kelt. - SB Naantali P08 6 - 4 Pojat - F
27.01.2018 SB Naantali - FoSu 6 - 8 Miehet - II-divisioona
27.01.2018 SB Naantali III - TA-631 1 - 4 Miehet - IV-divisioona
27.01.2018 Pyövelit 2 - SB Naantali III 6 - 1 Miehet - IV-divisioona
21.01.2018 SB Naantali PB - Loimaan Leisku 4 - 5 Pojat - B vanhempi
21.01.2018 SBS Wirmo - SB Naantali P08 0 - 11 Pojat - F
21.01.2018 SB Naantali P08 - TPS Wild Valk. 4 - 6 Pojat - F
21.01.2018 SB Somero - SB Naantali PB 6 - 7 Pojat - B vanhempi
20.01.2018 SBS Littoinen - SB Naantali P09 9 - 7 Pojat - F
20.01.2018 FBC sin - SB Naantali P09 0 - 11 Pojat - F
16.01.2018 KaKo - SB Naantali 5 - 4 Miehet - II-divisioona
14.01.2018 KBV - SB Naantali PB 4 - 3 Pojat - B vanhempi
14.01.2018 SB Naantali PB - FoSu 2 - 9 Pojat - B vanhempi
14.01.2018 SB Naantali P05 - TPS Tigers Must 4 - 8 Pojat - D nuorempi
14.01.2018 SBS Rupu - SB Naantali P05 7 - 18 Pojat - D nuorempi
13.01.2018 Salamanders - SB Naantali N1 4 - 5 Naiset - IV-divisioona
13.01.2018 SB Naantali N1 - TPS II 1 - 3 Naiset - IV-divisioona
07.01.2018 SBT Shadows - SB Naantali III 3 - 2 Miehet - IV-divisioona
07.01.2018 SB Naantali III - RK Rangers 7 - 4 Miehet - IV-divisioona
06.01.2018 Sigtuna IF - SB Naantali P05 7 - 2 Harjoitusottelu
05.01.2018 LillånIBK - SB Naantali P05 1 - 2 Harjoitusottelu
05.01.2018 TVV - SB Naantali 7 - 6 Miehet - II-divisioona
05.01.2018 Vattjoms IK - SB Naantali P05 2 - 6 Harjoitusottelu
05.01.2018 Grimsta AIK - SB Naantali P05 8 - 0 Harjoitusottelu
04.01.2018 Silverdals IF - SB Naantali P05 4 - 1 Harjoitusottelu
04.01.2018 Björkås IBF - SB Naantali P05 2 - 2 Harjoitusottelu
20.12.2017 TPS Wild Black - SB Naantali P08 2 - 6 Harjoitusottelu
20.12.2017 TPS Wild White - SB Naantali P08 5 - 6 Harjoitusottelu
17.12.2017 SB Naantali PB - SB Somero 8 - 11 Pojat - B vanhempi
17.12.2017 Leisku - SB Naantali PB 3 - 5 Pojat - B vanhempi
17.12.2017 SB Naantali P05 - Salba Valkoinen 8 - 5 Pojat - D nuorempi
17.12.2017 KaKo - SB Naantali PB 6 - 5 Pojat - B vanhempi
17.12.2017 PöU Sudet - SB Naantali P05 2 - 10 Pojat - D nuorempi
16.12.2017 KaPa -65 - SB Naantali III 0 - 12 Miehet - IV-divisioona
16.12.2017 SB Naantali - SBS Wirmo 5 - 7 Miehet - II-divisioona
16.12.2017 SB Naantali III - Yrmyt 4 - 5 Miehet - IV-divisioona
16.12.2017 SB Naantali P08 - SBS Masku Valk. 9 - 1 Pojat - F
16.12.2017 SBS Littoinen - SB Naantali P08 4 - 5 Pojat - F
12.12.2017 HirvHe - SB Naantali PB 7 - 5 Harjoitusottelu
10.12.2017 SB Naantali P09 - SB Hirvensalo 12 - 3 Pojat - F
10.12.2017 SB Naantali - SC Wolves 7 - 12 Miehet - II-divisioona
10.12.2017 SB Naantali P08 - FBC Turku Kelt. 11 - 4 Pojat - F
10.12.2017 Masku - SB Naantali P09 6 - 6 Pojat - F
10.12.2017 SB Naantali P08 - SWR-08 5 - 10 Pojat - F
10.12.2017 SB Naantali P08 - LaJy Musta 3 - 13 Pojat - F
10.12.2017 SBS Lieto - SB Naantali P08 2 - 8 Pojat - F
10.12.2017 FBC Turku Sin. - SB Naantali P08 3 - 7 Pojat - F
09.12.2017 AFC Kampus II - SB Naantali N1 5 - 4 Naiset - IV-divisioona
09.12.2017 SB Naantali N1 - FBC Blue River 1 - 4 Naiset - IV-divisioona
01.12.2017 UHV Bulls - SB Naantali 6 - 5 Miehet - II-divisioona
26.11.2017 SB Naantali III - SekTa 5 - 1 Miehet - IV-divisioona
26.11.2017 Tre Ankkare - SB Naantali 4 - 3 Miehet - II-divisioona
26.11.2017 SB Naantali P08 - SBS Littoinen 10 - 0 Pojat - F
26.11.2017 TBS - SB Naantali III 5 - 5 Miehet - IV-divisioona
26.11.2017 SB Naantali P08 - USB 4 - 9 Pojat - F
26.11.2017 LaJy Punainen - SB Naantali P08 9 - 2 Pojat - F
26.11.2017 LaJy Musta - SB Naantali P08 11 - 6 Pojat - F
25.11.2017 SB Naantali P08 - USB 7 - 3 Pojat - F
25.11.2017 SB Naantali PB - KBV 3 - 4 Pojat - B vanhempi
25.11.2017 TPS Sharks - SB Naantali P08 2 - 17 Pojat - F
25.11.2017 FoSu - SB Naantali PB 8 - 7 Pojat - B vanhempi
25.11.2017 TPS Tigers Must - SB Naantali P05 13 - 5 Pojat - D nuorempi
25.11.2017 SB Naantali P05 - KaPa 65 Sininen 4 - 8 Pojat - D nuorempi
19.11.2017 SB Naantali N1 - TPS tytöt 3 - 3 Naiset - IV-divisioona
19.11.2017 SB Naantali P09 - SBS Littoinen 4 - 2 Pojat - F
19.11.2017 TPS Kilosport - SB Naantali P09 6 - 7 Pojat - F
19.11.2017 SBS Masku - SB Naantali N1 3 - 1 Naiset - IV-divisioona
18.11.2017 SBS Masku Titan - SB Naantali P05 15 - 3 Pojat - D nuorempi
18.11.2017 SB Naantali P05 - Karhut 0 - 12 Pojat - D nuorempi
17.11.2017 Leisku - SB Naantali 5 - 8 Miehet - II-divisioona
11.11.2017 SB Naantali - IBK Meda 6 - 9 Miehet - II-divisioona
05.11.2017 SBS Lieto - SB Naantali P08 2 - 13 Pojat - F
05.11.2017 SB Naantali P08 - FBC Turku Sin. 7 - 7 Pojat - F
05.11.2017 SB Naantali P08 - TPS Nummi Valk. 9 - 2 Pojat - F
05.11.2017 SBS Littoinen - SB Naantali P08 4 - 8 Pojat - F
04.11.2017 SB Naantali III - Pyövelit 2 4 - 9 Miehet - IV-divisioona
04.11.2017 TA-361 - SB Naantali III 4 - 5 Miehet - IV-divisioona
04.11.2017 SB Naantali - Ruoska 8 - 4 Miehet - II-divisioona
04.11.2017 SB Naantali P09 - FBC Turku sin 20 - 1 Pojat - F
04.11.2017 PöU - SB Naantali P09 4 - 12 Pojat - F
29.10.2017 SB Naantali P05 - Kapa 65 Sininen 6 - 9 Pojat - D nuorempi
29.10.2017 TPS Tigers must - SB Naantali P05 7 - 6 Pojat - D nuorempi
29.10.2017 SB Naantali PB - Somero 4 - 11 Pojat - B vanhempi
29.10.2017 SBS Lieto - SB Naantali PB 3 - 3 Pojat - B vanhempi
28.10.2017 FoSu - SB Naantali 4 - 5 Miehet - II-divisioona
28.10.2017 SB Naantali N1 - HuKu II 3 - 5 Naiset - IV-divisioona
28.10.2017 SB Somero - SB Naantali N1 4 - 4 Naiset - IV-divisioona
22.10.2017 SB Naantali P08 - FBC Turku Vihr. 3 - 4 Pojat - F
22.10.2017 LaJy Musta - SB Naantali P08 7 - 11 Pojat - F
21.10.2017 FoSu - SB Naantali PB 8 - 6 Pojat - B vanhempi
21.10.2017 SB Naantali PB - KaKo 4 - 5 Pojat - B vanhempi
15.10.2017 RK Rangers - SB Naantali III 1 - 5 Miehet - IV-divisioona
15.10.2017 SB Naantali III - SBT Shadows 5 - 5 Miehet - IV-divisioona
14.10.2017 SB Naantali - KaKo 6 - 7 rl Miehet - II-divisioona
14.10.2017 SBS Masku Titan - SB Naantali P05 6 - 4 Pojat - D nuorempi
14.10.2017 SB Naantali P05 - Karhut 4 - 16 Pojat - D nuorempi
08.10.2017 TPS II - SB Naantali N1 0 - 7 Naiset - IV-divisioona
08.10.2017 SB Naantali PB - KBV 3 - 3 Pojat - B vanhempi
08.10.2017 SB Naantali N1 - Salamanders 0 - 3 Naiset - IV-divisioona
08.10.2017 Leisku - SB Naantali PB 1 - 2 Pojat - B vanhempi
07.10.2017 SB Naantali - TVV 6 - 4 Miehet - II-divisioona
04.10.2017 Musketeers - SB Naantali III 6 - 5 Harjoitusottelu
02.10.2017 SBS Wirmo 2 - SB Naantali P08 3 - 15 Harjoitusottelu
02.10.2017 SBS Wirmo 1 - SB Naantali P08 3 - 18 Harjoitusottelu
30.09.2017 SB Somero - SB Naantali 6 - 5 Suomen Cup
29.09.2017 SBS Wirmo - SB Naantali 6 - 3 Miehet - II-divisioona
25.09.2017 FBC 2 - SB Naantali III 5 - 3 Harjoitusottelu
22.09.2017 SC Wolves - SB Naantali 6 - 9 Miehet - II-divisioona
16.09.2017 SB Naantali - UHV Bulls 9 - 6 Miehet - II-divisioona
15.09.2017 SB Nli C2 pojat - SB Naantali PB 5 - 2 Harjoitusottelu
13.09.2017 HirvHe - SB Naantali PB 7 - 0 Harjoitusottelu
09.09.2017 SB Naantali - Satabandy 5 - 0 Suomen Cup
09.09.2017 SB Naantali - SCU 6 - 4 Suomen Cup
03.09.2017 SBS Masku - SB Naantali PB 11 - 2 Harjoitusottelu
03.09.2017 SB Naantali P08 - SBS Masku 1 12 - 4 Harjoitusottelu
03.09.2017 SB Naantali P08 - SBS Masku 2 2 - 29 Harjoitusottelu
26.08.2017 SalBa - SB Naantali P08 3 - 13 Harjoitusottelu
26.08.2017 SB Naantali P08 - FBC Turku 2 - 5 Harjoitusottelu
26.08.2017 SBS Wirmo - SB Naantali P08 2 - 8 Harjoitusottelu
26.08.2017 USB - SB Naantali P08 8 - 3 Harjoitusottelu
20.07.2017 SB Naantali PB - SB Nli C2 pojat 4 - 3 Harjoitusottelu
07.05.2017 SB Naantali P08 - TPS Wild White 0 - 7 Pojat - F
07.05.2017 SB Naantali P08 - Tikk. Tiikerit 10 - 2 Pojat - F
07.05.2017 SB Naantali TE - KooVee Mustat 3 - 2 rl Harjoitusottelu
07.05.2017 Classic pun. - SB Naantali P08 5 - 4 rl Pojat - F
07.05.2017 SB Naantali TE - KooVee 1 - 7 Harjoitusottelu
07.05.2017 SBS Masku - SB Naantali P08 3 - 1 Pojat - F
07.05.2017 SB Naantali P08 - JoKi musta 7 - 5 Pojat - F
06.05.2017 SB Naantali TE - FB Factor 16 - 0 Harjoitusottelu
06.05.2017 Pirkat Valk. - SB Naantali P08 3 - 4 Pojat - F
06.05.2017 Classic Musta - SB Naantali P08 4 - 4 Pojat - F
06.05.2017 SB Naantali P08 - Nokian KRP 5 - 4 Pojat - F
06.05.2017 SB Naantali TE - Kirkkonummi Ran 12 - 2 Harjoitusottelu
06.05.2017 SB Naantali P08 - SB Welhot Wings 1 - 2 Pojat - F
23.04.2017 SB Naantali P08 - TPS Wild White 4 - 10 Pojat - F
23.04.2017 FBT Karhut - SB Naantali P08 1 - 20 Pojat - F
23.04.2017 KaPa-65 - SB Naantali TE 2 - 6 Tytöt - E
23.04.2017 SB Naantali P08 - LaJy 3 - 3 Pojat - F
23.04.2017 SB Naantali P08 - UHV Bulls 6 - 6 Pojat - F
23.04.2017 FBC Turku Vihr. - SB Naantali P08 4 - 12 Pojat - F
23.04.2017 SBS Wirmo - SB Naantali TE 5 - 4 rl Tytöt - E
23.04.2017 SB Naantali P08 - PIF 15 - 1 Pojat - F
09.04.2017 SB Naantali P08 - FBC Turku Kelt. 6 - 3 Pojat - F
09.04.2017 SB Naantali P08 - TPS Wild Musta 5 - 5 Pojat - F
08.04.2017 SB Naantali TD - PöU 3 - 3 Tytöt - D
08.04.2017 TPS Kupittaa - SB Naantali P08 8 - 5 Pojat - F
08.04.2017 SB Naantali P08 - TPS Haarla 2 - 6 Pojat - F
08.04.2017 HuKu - SB Naantali TD 8 - 0 Tytöt - D
08.04.2017 SB Naantali P08 - SB Hirvensalo 6 - 7 Pojat - F
08.04.2017 SBS Lieto - SB Naantali P08 2 - 14 Pojat - F
26.03.2017 SB Naantali TE - Kapa 65 siniset 7 - 3 Tytöt - E
26.03.2017 Kapa-65 - SB Naantali TE 4 - 2 Tytöt - E
25.03.2017 FBC Turku - SB Naantali TD 3 - 2 Tytöt - D
25.03.2017 SB Naantali TD - Karhut 2 - 4 Tytöt - D
19.03.2017 SB Naantali P05 - Salba Valkoinen 4 - 8 Pojat - E vanhempi
19.03.2017 TPS - SB Naantali TE 2 - 2 Tytöt - E
19.03.2017 SB Naantali P08 - TPS Kupittaa 11 - 4 Pojat - F
19.03.2017 SBS Wirmo - SB Naantali P05 3 - 8 Pojat - E vanhempi
19.03.2017 SB Naantali TE - SBS Wirmo 4 - 3 Tytöt - E
19.03.2017 FBC Turku Vihr. - SB Naantali P08 4 - 5 Pojat - F
18.03.2017 SB Naantali III - Ryhti 2 - 4 Miehet - IV-divisioona
18.03.2017 SB Naantali III - KY Sport 6 - 6 Miehet - IV-divisioona
12.03.2017 UHV Bulls - SB Naantali P08 3 - 5 Pojat - F
12.03.2017 SB Naantali P08 - SWR-08 4 - 3 Pojat - F
11.03.2017 SB Naantali TD - PöU 4 - 3 Tytöt - D
11.03.2017 SB Naantali TD - HuKu 3 - 5 Tytöt - D
11.03.2017 SBS Masku Valk. - SB Naantali P08 6 - 5 Pojat - F
11.03.2017 TPS Wild Valk. - SB Naantali P08 5 - 11 Pojat - F
05.03.2017 FBC Keltainen - SB Naantali TE 3 - 1 Tytöt - E
05.03.2017 SB Naantali TC - PirPi 7 - 0 Tytöt - C
05.03.2017 SB Naantali TE - FBC sininen 5 - 3 Tytöt - E
05.03.2017 USB - SB Naantali TC 5 - 1 Tytöt - C
04.03.2017 TPS Tigers Must - SB Naantali P05 11 - 3 Pojat - E vanhempi
03.03.2017 UHV Bulls - SB Naantali 10 - 6 Miehet - II-divisioona
03.03.2017 SB Naantali TC - USB 2 - 6 Tytöt - C
26.02.2017 SBS KM - SB Naantali III 5 - 3 Miehet - IV-divisioona
26.02.2017 SB Naantali III - USB 5 - 4 Miehet - IV-divisioona
25.02.2017 SB Naantali - FBT Pitu 5 - 3 Miehet - II-divisioona
18.02.2017 SB Naantali TC - SBS Masku 4 - 5 Tytöt - C
18.02.2017 IBK Meda - SB Naantali 6 - 10 Miehet - II-divisioona
14.02.2017 TPS - SB Naantali TC 3 - 5 Tytöt - C
13.02.2017 SB Naantali III - MGF 14 - 1 Harjoitusottelu
12.02.2017 PirPi - SB Naantali TC 1 - 13 Tytöt - C
12.02.2017 SB Naantali TE - SalPa 7 - 2 Tytöt - E
12.02.2017 SB Naantali TC - KOOVEE 5 - 1 Tytöt - C
12.02.2017 SB Naantali P08 - SBS Lieto 19 - 3 Pojat - F
12.02.2017 SB Naantali TE - KaPa-65 Sininen 3 - 2 Tytöt - E
12.02.2017 FBC Loisto - SB Naantali TC 2 - 3 Tytöt - C
12.02.2017 TPS Hanttari - SB Naantali P08 1 - 10 Pojat - F
11.02.2017 SB Naantali - SB Hirvensalo 8 - 5 Miehet - II-divisioona
11.02.2017 HFT - SB Naantali P05 12 - 0 Pojat - E vanhempi
11.02.2017 SB Naantali P05 - PöU Haukat 5 - 5 Pojat - E vanhempi
05.02.2017 SB Naantali III - Phantoms 7 - 8 Miehet - IV-divisioona
05.02.2017 SBS Masku Sin. - SB Naantali P08 9 - 4 Pojat - F
05.02.2017 SBS Masku 2 - SB Naantali III 5 - 4 Miehet - IV-divisioona
05.02.2017 SB Naantali TD - Karhut 0 - 6 Tytöt - D
05.02.2017 FBC Turku - SB Naantali TD 4 - 0 Tytöt - D
05.02.2017 SB Naantali P08 - SBS Wirmo 5 - 4 Pojat - F
04.02.2017 SBS Masku - SB Naantali TC 3 - 4 Tytöt - C
04.02.2017 SB Naantali - Leisku 8 - 5 Miehet - II-divisioona
04.02.2017 SB Naantali TC - Tps 3 - 0 Tytöt - C
28.01.2017 SB Naantali TE - TPS 12 - 0 Tytöt - E
28.01.2017 SB Naantali TE - Kapa-65 9 - 2 Tytöt - E
27.01.2017 SBS Wirmo - SB Naantali 10 - 6 Miehet - II-divisioona
21.01.2017 SB Naantali - Nibacos 4 - 3 Suomen Cup
21.01.2017 Salba Valkoinen - SB Naantali P05 9 - 9 Pojat - E vanhempi
21.01.2017 SB Naantali P05 - HFT 4 - 3 Pojat - E vanhempi
21.01.2017 TPS Wild Musta - SB Naantali P08 3 - 2 Pojat - F
21.01.2017 SB Naantali P08 - FBC Turku Kelt. 6 - 5 Pojat - F
20.01.2017 SB Naantali III - SB Nli B-pojat 8 - 2 Harjoitusottelu
15.01.2017 SBS Wirmo - SB Naantali P08 5 - 5 Pojat - F
15.01.2017 SB Naantali P08 - SB Hirvensalo 3 - 3 Pojat - F
14.01.2017 SB Naantali - SBS Masku 8 - 7 Miehet - II-divisioona
14.01.2017 SB Naantali TD - PöU 4 - 3 Tytöt - D
14.01.2017 HuKu - SB Naantali TD 8 - 1 Tytöt - D
08.01.2017 Karhukopla - SB Naantali 15 - 12 Miehet - II-divisioona
08.01.2017 SB Naantali P08 - Sheriffs Musta 6 - 6 Pojat - F
08.01.2017 SWR-08 - SB Naantali P08 10 - 2 Pojat - F
08.01.2017 SB Naantali TE - FBC Turku Kelta 1 - 7 Tytöt - E
08.01.2017 SB Naantali P08 - FBC Turku Sin. 7 - 6 Pojat - F
08.01.2017 SB Naantali TE - SBS Wirmo 2 - 4 Tytöt - E
08.01.2017 FBC Turku Sin. - SB Naantali P08 6 - 6 Pojat - F
07.01.2017 Wankers - SB Naantali III 0 - 4 Miehet - IV-divisioona
07.01.2017 SB Naantali III - IF Fram 5 - 3 Miehet - IV-divisioona
07.01.2017 SB Naantali P05 - SBS Wirmo 4 - 2 Pojat - E vanhempi
07.01.2017 TPS Tigers Must - SB Naantali P05 6 - 5 Pojat - E vanhempi
05.01.2017 Älvsjö AIK IBF - SB Naantali P05 7 - 1 Pojat - E vanhempi
05.01.2017 LamadjuretsAIBC - SB Naantali P05 1 - 7 Pojat - E vanhempi
04.01.2017 SB Naantali P05 - SK Vide P05 4 - 3 Pojat - E vanhempi
04.01.2017 JärvällaIBK P05 - SB Naantali P05 4 - 5 Pojat - E vanhempi
18.12.2016 SB Naantali PB - SBS Lieto 9 - 2 Pojat - B vanhempi
18.12.2016 HFT - SB Naantali P05 10 - 4 Pojat - E vanhempi
18.12.2016 KOOVEE - SB Naantali TC 2 - 9 Tytöt - C
18.12.2016 SB Naantali P05 - PöU Haukat 5 - 4 Pojat - E vanhempi
18.12.2016 SB Naantali TC - FBC Loisto 3 - 2 Tytöt - C
18.12.2016 Tahti 14 - SB Naantali PB 1 - 8 Pojat - B vanhempi
18.12.2016 Salpa - SB Naantali TE 3 - 7 Tytöt - E
17.12.2016 SB Naantali - Ruoska 2 - 7 Miehet - II-divisioona
17.12.2016 SB Naantali III - KY Sport 7 - 2 Miehet - IV-divisioona
17.12.2016 SB Naantali III - PaPeNu 4 - 4 Miehet - IV-divisioona
12.12.2016 SB Naantali III - TVA II 3 - 7 Harjoitusottelu
10.12.2016 SB Naantali P08 - FBC Turku Vihr. 5 - 3 Pojat - F
10.12.2016 FBC Turku - SB Naantali PB 5 - 3 Pojat - B vanhempi
10.12.2016 SB Naantali P08 - SWR-08 1 - 10 Pojat - F
10.12.2016 FBC Turku sin. - SB Naantali TE 1 - 2 Tytöt - E
10.12.2016 SB Naantali PB - SB Hirvensalo 8 - 2 Pojat - B vanhempi
10.12.2016 Salpa - SB Naantali TE 1 - 7 Tytöt - E
10.12.2016 SB Hirvensalo - SB Naantali P08 3 - 4 Pojat - F
10.12.2016 SB Naantali P08 - FBC Turku Sin. 3 - 7 Pojat - F
04.12.2016 SB Naantali P08 - TPS Wild Valk. 3 - 5 Pojat - F
04.12.2016 SBS Masku Valk. - SB Naantali P08 2 - 6 Pojat - F
04.12.2016 FBC Turku - SB Naantali TD 4 - 1 Tytöt - D
04.12.2016 SB Naantali TD - Karhut 5 - 2 Tytöt - D
03.12.2016 SB Naantali III - SBS KM 4 - 4 Miehet - IV-divisioona
03.12.2016 SB Naantali - UHV Bulls 8 - 4 Miehet - II-divisioona
03.12.2016 SB Naantali III - SBS Masku 2 8 - 4 Miehet - IV-divisioona
27.11.2016 SB Naantali TC - SBS Wirmo 4 - 6 Tytöt - C
27.11.2016 SB Naantali P05 - SB Salba Valkoi 0 - 10 Pojat - E vanhempi
27.11.2016 USB - SB Naantali TC 1 - 9 Tytöt - C
27.11.2016 SB Wirmo - SB Naantali P05 5 - 14 Pojat - E vanhempi
26.11.2016 SB Naantali - Nibacos 2 - 14 Suomen Cup
26.11.2016 SB Naantali TD - SalPa 1 - 6 Tytöt - D
26.11.2016 SB Naantali TD - Karhut 2 - 3 Tytöt - D
26.11.2016 SB Naantali P08 - SBS Masku Sin. 8 - 2 Pojat - F
26.11.2016 SBS Wirmo - SB Naantali P08 0 - 7 Pojat - F
24.11.2016 FBT Pitu - SB Naantali 6 - 4 Miehet - II-divisioona
19.11.2016 SB Naantali - IBK Meda 12 - 8 Miehet - II-divisioona
19.11.2016 SB Naantali TE - Kapa65 Sininen 5 - 2 Tytöt - E
19.11.2016 TPS - SB Naantali TE 0 - 3 Tytöt - E
13.11.2016 FBC Loisto 2 - SB Naantali TC 2 - 3 Tytöt - C
13.11.2016 USB - SB Naantali III 7 - 4 Miehet - IV-divisioona
13.11.2016 Karhut Blues - SB Naantali PB 2 - 5 Pojat - B vanhempi
13.11.2016 SB Naantali III - Wankers 6 - 7 Miehet - IV-divisioona
13.11.2016 SB Naantali TC - Karhut 7 - 7 Tytöt - C
13.11.2016 SB Naantali PB - SBS Masku 11 - 6 Pojat - B vanhempi
12.11.2016 SB Naantali P08 - Sheriffs Pun. 9 - 2 Pojat - F
12.11.2016 Leisku - SB Naantali 18 - 8 Miehet - II-divisioona
12.11.2016 TPS Hanttari - SB Naantali P08 3 - 9 Pojat - F
12.11.2016 SBS Wirmo - SB Naantali P08 6 - 7 Pojat - F
12.11.2016 SB Naantali P08 - TPS Kupittaa 7 - 7 Pojat - F
06.11.2016 SB Naantali P05 - SB Hirvensalo 9 - 8 Pojat - E vanhempi
06.11.2016 SB Naantali TE - Kapa 65 3 - 2 Tytöt - E
06.11.2016 SB Naantali TE - SBS Wirmo 3 - 6 Tytöt - E
05.11.2016 SB Naantali TD - TPS 4 - 5 Tytöt - D
05.11.2016 SBS Wirmo - SB Naantali TD 13 - 1 Tytöt - D
30.10.2016 SB Naantali - Myllypuron Pauh 10 - 7 Suomen Cup
30.10.2016 SB Naantali TC - USB 6 - 4 Tytöt - C
30.10.2016 SB Wirmo - SB Naantali TC 3 - 4 Tytöt - C
29.10.2016 SB Naantali - SBS Wirmo 4 - 6 Miehet - II-divisioona
29.10.2016 SB Naantali TE - FBC Turku sin. 4 - 0 Tytöt - E
29.10.2016 SB Naantali TE - FBC Turku kelt. 3 - 4 Tytöt - E
23.10.2016 SB Naantali P08 - SBS Lieto 14 - 1 Pojat - F
23.10.2016 SB Naantali TD - KaPa-65 2 - 13 Tytöt - D
23.10.2016 FBC Turku Vihr. - SB Naantali P08 4 - 3 Pojat - F
23.10.2016 HuKu - SB Naantali TD 5 - 5 Tytöt - D
23.10.2016 TPS Haarla - SB Naantali P08 5 - 10 Pojat - F
23.10.2016 SB Naantali P08 - Sheriffs Musta 4 - 7 Pojat - F
23.10.2016 FBC Turku - SB Naantali TD 1 - 3 Tytöt - D
22.10.2016 Team-17 - SB Naantali P05 1 - 16 Pojat - E vanhempi
22.10.2016 SB Naantali P08 - TPS Wild Musta 5 - 3 Pojat - F
22.10.2016 SB Naantali PB - RoPo 5 - 1 Pojat - B vanhempi
22.10.2016 Ilves - SB Naantali PB 7 - 5 Pojat - B vanhempi
22.10.2016 SB Naantali TC - KaPa 65 1 - 7 Tytöt - C
22.10.2016 SB Naantali P05 - KaPa -65 5 - 4 Pojat - E vanhempi
22.10.2016 TPS II - SB Naantali PB 3 - 3 Pojat - B vanhempi
22.10.2016 TPS - SB Naantali TC 2 - 9 Tytöt - C
22.10.2016 FBC Turku Kelt. - SB Naantali P08 6 - 7 Pojat - F
19.10.2016 SB Hirvensalo - SB Naantali 3 - 12 Miehet - II-divisioona
16.10.2016 SB Naantali - SBS Soittorasia 8 - 7 Suomen Cup
15.10.2016 Phantoms - SB Naantali III 6 - 7 Miehet - IV-divisioona
15.10.2016 SB Naantali III - Ryhti 3 - 10 Miehet - IV-divisioona
14.10.2016 SBS Masku - SB Naantali 3 - 8 Miehet - II-divisioona
09.10.2016 SB Naantali PB - Steelers BS 3 - 1 Pojat - B vanhempi
09.10.2016 SB Naantali TC - Fbc Loisto 4 - 10 Tytöt - C
09.10.2016 KooVee III - SB Naantali PB 2 - 13 Pojat - B vanhempi
09.10.2016 Karhut - SB Naantali TC 3 - 2 Tytöt - C
08.10.2016 SB Naantali - KaKo 6 - 16 Miehet - II-divisioona
08.10.2016 SB Naantali P05 - Salba Sininen 14 - 0 Pojat - E vanhempi
08.10.2016 PöU Sudet - SB Naantali P05 1 - 13 Pojat - E vanhempi
02.10.2016 SBS Masku - SB Naantali TD 11 - 0 Tytöt - D
02.10.2016 SB Naantali TD - PöU 7 - 1 Tytöt - D
01.10.2016 SB Naantali - SC Wolves 8 - 6 Suomen Cup
28.09.2016 SB Naantali III - FBT Feelings 12 - 3 Harjoitusottelu
27.09.2016 SBS Wirmo - SB Naantali PB 3 - 4 Pojat - B vanhempi
25.09.2016 PaPeNu - SB Naantali III 5 - 4 Miehet - IV-divisioona
25.09.2016 SB Naantali III - IF Fram 0 - 7 Miehet - IV-divisioona
24.09.2016 KaPa 65 - SB Naantali TC 11 - 4 Tytöt - C
24.09.2016 Ruoska - SB Naantali 7 - 6 ja Miehet - II-divisioona
24.09.2016 SB Naantali TC - TPS 5 - 1 Tytöt - C
08.09.2016 TPS B2 - SB Naantali PB 0 - 2 Harjoitusottelu
07.09.2016 SB Naantali III - FBT Blue Flames 8 - 4 Harjoitusottelu
21.08.2016 Classic II - SB Naantali PB 6 - 4 Pojat - B vanhempi
21.08.2016 TU - SB Naantali PB 0 - 6 Pojat - B vanhempi
20.08.2016 SB Naantali PB - Steelers 2 - 9 Pojat - B vanhempi
20.08.2016 RSS Panthers - SB Naantali PB 8 - 7 Pojat - B vanhempi
14.08.2016 SBS Wirmo - SB Naantali PB 3 - 3 Harjoitusottelu
07.08.2016 SB Naantali PB - HirvHe 2 - 3 Harjoitusottelu
28.07.2016 SBS Masku - SB Naantali PB 6 - 4 Harjoitusottelu
20.03.2016 SB Naantali PB - PöU 6 - 2 Pojat - B nuorempi
20.03.2016 SB Naantali PB - SB Somero 11 - 1 Pojat - B nuorempi
13.03.2016 Yrmyt - SB Naantali III 5 - 5 Miehet - IV-divisioona
13.03.2016 TBS - SB Naantali III 5 - 4 Miehet - IV-divisioona
12.03.2016 PöU - SB Naantali PB 5 - 5 Pojat - B nuorempi
12.03.2016 SB Naantali PB - Leisku 7 - 1 Pojat - B nuorempi
06.03.2016 HFT - SB Naantali P05 11 - 7 Pojat - E nuorempi
06.03.2016 SB Naantali P05 - SBS Masku 4 - 7 Pojat - E nuorempi
05.03.2016 SB Naantali III - TA-631 4 - 4 Miehet - IV-divisioona
05.03.2016 Phantoms - SB Naantali III 3 - 15 Miehet - IV-divisioona
04.03.2016 SB Naantali - Leisku 5 - 7 Miehet - II-divisioona
27.02.2016 SB Naantali PB - HirvHe 3 - 3 Pojat - B nuorempi
27.02.2016 SB Naantali PB - SB Somero 9 - 0 Pojat - B nuorempi
27.02.2016 SB Naantali PB - LaJy 13 - 1 Pojat - B nuorempi
26.02.2016 SBS Masku - SB Naantali 11 - 10 Miehet - II-divisioona
21.02.2016 SB Naantali - FBC Turku 4 - 14 Miehet - II-divisioona
14.02.2016 Leisku - SB Naantali PB 4 - 7 Pojat - B nuorempi
14.02.2016 KaPa-65 - SB Naantali P05 9 - 3 Pojat - E nuorempi
14.02.2016 SB Naantali PB - PöU 3 - 3 Pojat - B nuorempi
14.02.2016 SB Somero - SB Naantali P05 3 - 4 Pojat - E nuorempi
13.02.2016 SB Naantali III - AFC Campus 4 14 - 5 Miehet - IV-divisioona
13.02.2016 FBT Pitu - SB Naantali 9 - 4 Miehet - II-divisioona
13.02.2016 SB Naantali III - PaPeNu 1 - 4 Miehet - IV-divisioona
06.02.2016 Isännät - SB Naantali 3 - 10 Miehet - II-divisioona
31.01.2016 SB Naantali PB - HirvHe 2 - 1 Pojat - B nuorempi
31.01.2016 LaJy - SB Naantali PB 0 - 11 Pojat - B nuorempi
30.01.2016 SB Naantali - UHV Bulls 4 - 5 Miehet - II-divisioona
30.01.2016 SB Naantali P05 - HTF 3 - 12 Pojat - E nuorempi
30.01.2016 SB Naantali III - TBS 2 - 11 Miehet - IV-divisioona
30.01.2016 TPS Wäiski - SB Naantali P05 12 - 3 Pojat - E nuorempi
30.01.2016 SB Naantali III - SekTa 3 - 10 Miehet - IV-divisioona
23.01.2016 Sheriffs - SB Naantali 3 - 7 Miehet - II-divisioona
16.01.2016 SB Naantali - Ruoska 4 - 5 Miehet - II-divisioona
10.01.2016 SB Naantali PB - SB Somero 12 - 2 Pojat - B nuorempi
10.01.2016 TuTo - SB Naantali III 4 - 6 Miehet - IV-divisioona
10.01.2016 PöU - SB Naantali PB 2 - 4 Pojat - B nuorempi
10.01.2016 AFC Campus 4 - SB Naantali III 2 - 3 Miehet - IV-divisioona
09.01.2016 AFC Campus - SB Naantali 3 - 4 Miehet - II-divisioona
06.01.2016 SB Naantali P05 - SB Somero 4 - 4 Pojat - E nuorempi
06.01.2016 SBS Masku - SB Naantali P05 9 - 5 Pojat - E nuorempi
20.12.2015 SB Naantali III - Pyövelit 5 - 2 Miehet - IV-divisioona
20.12.2015 PaPeNu - SB Naantali III 5 - 4 Miehet - IV-divisioona
19.12.2015 Leisku - SB Naantali 13 - 6 Miehet - II-divisioona
13.12.2015 SB Naantali PB - Leisku 13 - 1 Pojat - B nuorempi
13.12.2015 HirvHe - SB Naantali PB 4 - 4 Pojat - B nuorempi
06.12.2015 SB Naantali P05 - SBS Wirmo 13 - 2 Pojat - E nuorempi
06.12.2015 SalBa White - SB Naantali P05 2 - 14 Pojat - E nuorempi
29.11.2015 HirvHe - SB Naantali III 4 - 6 Miehet - IV-divisioona
29.11.2015 KaPa-65 - SB Naantali P05 7 - 7 Pojat - E nuorempi
29.11.2015 SB Naantali III - Yrmyt 9 - 7 Miehet - IV-divisioona
29.11.2015 SB Naantali P05 - SalBa Blue 8 - 1 Pojat - E nuorempi
28.11.2015 SB Naantali - SBS Masku 4 - 6 Miehet - II-divisioona
22.11.2015 FBC Turku - SB Naantali 3 - 2 Miehet - II-divisioona
22.11.2015 SBS Wirmo - SB Naantali P05 6 - 10 Pojat - E nuorempi
22.11.2015 SB Naantali P05 - SBS Masku Valk 7 - 4 Pojat - E nuorempi
21.11.2015 SB Somero - SB Naantali PB 2 - 9 Pojat - B nuorempi
21.11.2015 SB Naantali PB - LaJy 8 - 0 Pojat - B nuorempi
14.11.2015 SB Naantali - FBT Pitu 5 - 13 Miehet - II-divisioona
07.11.2015 SB Naantali - Isännät 9 - 3 Miehet - II-divisioona
07.11.2015 Salba Blue - SB Naantali P05 6 - 10 Pojat - E nuorempi
07.11.2015 SB Naantali P05 - SalBa White 12 - 7 Pojat - E nuorempi
01.11.2015 SB Naantali III - Phantoms 7 - 2 Miehet - IV-divisioona
01.11.2015 SB Naantali III - Pyövelit 2 4 - 3 Miehet - IV-divisioona
01.11.2015 SB Naantali PB - UHV Bulls 3 - 8 Pojat - B nuorempi
01.11.2015 SB Naantali PB - SBS Wirmo 4 - 4 Pojat - B nuorempi
24.10.2015 SBS Rupu - SB Naantali PB 12 - 2 Pojat - B nuorempi
23.10.2015 UHV Bulls - SB Naantali 8 - 2 Miehet - II-divisioona
17.10.2015 SekTa - SB Naantali III 8 - 5 Miehet - IV-divisioona
17.10.2015 TA-631 - SB Naantali III 5 - 2 Miehet - IV-divisioona
10.10.2015 SBS Masku Valk - SB Naantali P05 7 - 3 Pojat - E nuorempi
10.10.2015 SB Naantali - Sheriffs 10 - 4 Miehet - II-divisioona
10.10.2015 SB Naantali P05 - KaPa-65 6 - 11 Pojat - E nuorempi
03.10.2015 Ruoska - SB Naantali 9 - 6 Miehet - II-divisioona
03.10.2015 SBS Lieto - SB Naantali PB 3 - 1 Pojat - B nuorempi
03.10.2015 SB Naantali PB - PöU 1 - 5 Pojat - B nuorempi
30.09.2015 TPS - SB Naantali P05 15 - 4 Harjoitusottelu
27.09.2015 SB Naantali III - HirvHe 7 - 4 Miehet - IV-divisioona
27.09.2015 SB Naantali III - TuTo 5 - 8 Miehet - IV-divisioona
26.09.2015 SB Naantali - AFC Campus 4 - 5 Miehet - II-divisioona
21.09.2015 KM - SB Naantali III 3 - 4 Harjoitusottelu
20.09.2015 SB Naantali P05 - Wirmo (Finaali) 9 - 4 Harjoitusottelu
20.09.2015 SB Naantali P05 - FBC Turku 8 - 3 Harjoitusottelu
20.09.2015 SB Naantali P05 - SBS Masku Valk 6 - 5 Harjoitusottelu
20.09.2015 SB Naantali P05 - SBS Wirmo 12 - 2 Harjoitusottelu
06.09.2015 SB Naantali III - Blue Flames 4 - 7 Harjoitusottelu
17.04.2015 TVV - SB Naantali 6 - 8 Laskukarsinnat
12.04.2015 SB Naantali - TVV 7 - 2 Laskukarsinnat
12.04.2015 FBC Turku kelta - SB Naantali P05 5 - 8 Pojat - F
12.04.2015 SB Naantali P05 - TPS Wäiski valk 2 - 7 Pojat - F
29.03.2015 FBC TSP - SB Naantali III 0 - 11 Miehet - V-divisioona
29.03.2015 SB Naantali III - SBS Masku 15 - 3 Miehet - V-divisioona
28.03.2015 SB Naantali P05 - Team-17 musta 10 - 3 Pojat - F
28.03.2015 SBS Wirmo punai - SB Naantali P05 2 - 11 Pojat - F
21.03.2015 SB Naantali III - River Rats 7 - 5 Miehet - V-divisioona
15.03.2015 SB Naantali III - SBS KM 2 - 7 Harjoitusottelu
07.03.2015 SB Naantali III - FBT Marlins 6 - 6 Miehet - V-divisioona
07.03.2015 SBS Ky-Sport - SB Naantali III 3 - 5 Miehet - V-divisioona
06.03.2015 UHV Bulls - SB Naantali 7 - 6 Miehet - II-divisioona
01.03.2015 SB Naantali P05 - Hirvensalon hei 11 - 2 Pojat - F
01.03.2015 TPS Wäiski must - SB Naantali P05 5 - 5 Pojat - F
28.02.2015 SB Naantali - AFCH 2 - 6 Miehet - II-divisioona
22.02.2015 Ruoska 4 - SB Naantali III 1 - 3 Miehet - V-divisioona
21.02.2015 Leisku - SB Naantali 11 - 5 Miehet - II-divisioona
14.02.2015 SB Naantali - Karhut 4 - 11 Miehet - II-divisioona
07.02.2015 SB Naantali P05 - PIF 4 - 3 Pojat - F
07.02.2015 TPS Tigers must - SB Naantali P05 8 - 2 Pojat - F
07.02.2015 SB Naantali III - PIF 5 - 4 Miehet - V-divisioona
07.02.2015 SBS Masku - SB Naantali III 3 - 2 Miehet - V-divisioona
05.02.2015 FBC Turku - SB Naantali 6 - 5 Miehet - II-divisioona
01.02.2015 SB Naantali P05 - SBS Wirmo punai 10 - 4 Pojat - F
01.02.2015 Team-17 musta - SB Naantali P05 6 - 5 Pojat - F
31.01.2015 SB Naantali - Sheriffs 3 - 3 ja Miehet - II-divisioona
24.01.2015 KarhuKopla - SB Naantali 9 - 8 Miehet - II-divisioona
24.01.2015 SB Naantali III - FBC TSP 12 - 4 Miehet - V-divisioona
17.01.2015 SB Naantali - Ruoska 5 - 9 Miehet - II-divisioona
11.01.2015 Pyövelit - SB Naantali 10 - 6 Miehet - II-divisioona
10.01.2015 River Rats - SB Naantali III 1 - 5 Miehet - V-divisioona
10.01.2015 SB Naantali III - SBS Ky-Sport 4 - 5 Miehet - V-divisioona
06.01.2015 SB Naantali P05 - TPS Wäiski valk 1 - 5 Pojat - F
06.01.2015 FBC Turku kelta - SB Naantali P05 1 - 5 Pojat - F
20.12.2014 SB Naantali III - Ruoska 4 5 - 2 Miehet - V-divisioona
20.12.2014 FBT Marlins - SB Naantali III 1 - 5 Miehet - V-divisioona
20.12.2014 SB Naantali - UHV Bulls 4 - 3 Miehet - II-divisioona
13.12.2014 SB Naantali P05 - Hirvensalo 7 - 0 Pojat - F
13.12.2014 TPS Wäiski - SB Naantali P05 0 - 9 Pojat - F
13.12.2014 SB Naantali III - Pargas IF 8 - 4 Miehet - V-divisioona
05.12.2014 AFCH - SB Naantali 6 - 3 Miehet - II-divisioona
29.11.2014 SB Naantali III - SBS Masku 3 7 - 3 Miehet - V-divisioona
22.11.2014 SB Naantali - Leisku 4 - 15 Miehet - II-divisioona
15.11.2014 FBC TSP - SB Naantali III 5 - 5 Miehet - V-divisioona
15.11.2014 SB Naantali P05 - PIF 3 - 3 Pojat - F
15.11.2014 TPS Tigers Must - SB Naantali P05 3 - 7 Pojat - F
15.11.2014 Karhut - SB Naantali 10 - 6 Miehet - II-divisioona
15.11.2014 SB Naantali III - River Rats 9 - 3 Miehet - V-divisioona
09.11.2014 SB Naantali III - KM 6 - 10 Harjoitusottelu
08.11.2014 SB Naantali - FBC Turku 7 - 6 ja Miehet - II-divisioona
01.11.2014 SBS Ky-Sport - SB Naantali III 1 - 12 Miehet - V-divisioona
25.10.2014 Sheriffs - SB Naantali 3 - 3 ja Miehet - II-divisioona
19.10.2014 SB Naantali III - FBT Marlins 8 - 3 Miehet - V-divisioona
19.10.2014 Ruoska IV - SB Naantali III 1 - 3 Miehet - V-divisioona
18.10.2014 SB Naantali - Karhukopla 2 - 2 ja Miehet - II-divisioona
05.10.2014 SB Naantali III - PIF 8 - 3 Miehet - V-divisioona
04.10.2014 Ruoska - SB Naantali 1 - 4 Miehet - II-divisioona
27.09.2014 SB Naantali - Pyövelit 7 - 10 Miehet - II-divisioona
11.09.2014 FBC III - SB Naantali III 5 - 9 Harjoitusottelu
26.04.2014 TPS musta - SB Naantali P05 12 - 3 Pojat - F
26.04.2014 SB Naantali P05 - TPS Wäiski valk 8 - 3 Pojat - F
26.04.2014 Team17 - SB Naantali P05 1 - 2 Pojat - F
26.04.2014 SBS Wirmo musta - SB Naantali P05 15 - 3 Pojat - F
26.04.2014 FBC Turku sin - SB Naantali P05 3 - 6 Pojat - F
26.04.2014 SB Naantali P05 - SBS Wirmo musta 2 - 13 Pojat - F
13.04.2014 SB Naantali P05 - FBC Turku kelt 5 - 7 Pojat - F
13.04.2014 SB Naantali P05 - TPS Uittamo mus 4 - 8 Pojat - F
13.04.2014 SB Naantali P05 - TPS Uittamo val 3 - 6 Pojat - F
06.04.2014 TPS musta - SB Naantali P05 11 - 7 Pojat - F
06.04.2014 SB Naantali P05 - SBS Wirmo musta 4 - 13 Pojat - F
06.04.2014 SB Naantali P05 - TPS valk 4 - 6 Pojat - F
30.03.2014 SB Naantali P05 - SBS Wirmo kelt 9 - 7 Pojat - F
30.03.2014 SBC Wirmo musta - SB Naantali P05 6 - 8 Pojat - F
30.03.2014 SB Naantali P05 - TPS valk 3 - 7 Pojat - F
22.03.2014 SB Naantali - FBT Pitu 2 - 1 ja Nousukarsinnat
16.03.2014 SB Naantali P05 - SBS Wirmo musta 5 - 4 Pojat - F
16.03.2014 SBS Wirmo kelt - SB Naantali P05 16 - 2 Pojat - F
16.03.2014 SB Naantali P05 - TPS valk 2 - 7 Pojat - F
15.03.2014 TPS Uittamo mus - SB Naantali P05 2 - 4 Pojat - F
15.03.2014 FBC Turku kelt - SB Naantali P05 4 - 3 Pojat - F
09.03.2014 SB Naantali - AFCH 2 3 - 3 Miehet - III-divisioona
09.03.2014 VÅSC - SB Naantali 2 - 14 Miehet - III-divisioona
16.02.2014 SC Toivo - SB Naantali 7 - 3 Miehet - III-divisioona
16.02.2014 SB Naantali - SBS Lieto 3 9 - 0 Miehet - III-divisioona
02.02.2014 TPS Uittamo mu - SB Naantali P05 6 - 5 Pojat - F
02.02.2014 TPS Uittamo va - SB Naantali P05 9 - 5 Pojat - F
02.02.2014 Team 17 - SB Naantali P05 1 - 7 Pojat - F
25.01.2014 Musketeers - SB Naantali 1 - 5 Miehet - III-divisioona
25.01.2014 SB Naantali - VÅSC 9 - 0 Miehet - III-divisioona
18.01.2014 Sherrifs - SB Naantali P05 6 - 4 Pojat - F
18.01.2014 Team-17 - SB Naantali P05 7 - 0 Pojat - F
18.01.2014 SBS Masku - SB Naantali P05 2 - 5 Pojat - F
12.01.2014 SB Naantali P05 - SBS Wirmo kelt. 7 - 10 Pojat - F
12.01.2014 TPS musta - SB Naantali P05 1 - 0 Pojat - F
12.01.2014 SBS Wirmo musta - SB Naantali P05 7 - 2 Pojat - F
11.01.2014 SB Naantali - SC Toivo 6 - 3 Miehet - III-divisioona
11.01.2014 AFCH 2 - SB Naantali 1 - 5 Miehet - III-divisioona
07.01.2014 AFCH - SB Naantali 5 - 2 Harjoitusottelu
15.12.2013 SB Naantali - Musketeers 5 - 3 Miehet - III-divisioona
15.12.2013 SBS Lieto 3 - SB Naantali 3 - 5 Miehet - III-divisioona
14.12.2013 TPS Uittamo mus - SB Naantali P05 3 - 9 Pojat - F
14.12.2013 TPS Uittamo val - SB Naantali P05 1 - 12 Pojat - F
14.12.2013 FBC Turku kelt - SB Naantali P05 4 - 7 Pojat - F
01.12.2013 FCB Turku sin - SB Naantali P05 3 - 5 Pojat - F
01.12.2013 Sherrifs - SB Naantali P05 8 - 3 Pojat - F
01.12.2013 TPS musta - SB Naantali P05 2 - 4 Pojat - F
01.12.2013 SBS Masku - SB Naantali P05 6 - 4 Pojat - F
01.12.2013 SB Naantali P05 - TPS valk 6 - 7 Pojat - F
01.12.2013 Team-17 - SB Naantali P05 4 - 6 Pojat - F
23.11.2013 SB Naantali P05 - SBS Wirmo kelt 4 - 9 Pojat - F
23.11.2013 SB Naantali - TuTo 9 - 5 Miehet - III-divisioona
23.11.2013 SB Naantali P05 - FBC Turku sin 3 - 4 Pojat - F
23.11.2013 SBS Masku 2 - SB Naantali 2 - 2 Miehet - III-divisioona
23.11.2013 SBS Wirmo musta - SB Naantali P05 10 - 7 Pojat - F
10.11.2013 Musketeers - SB Naantali 3 - 9 Miehet - III-divisioona
10.11.2013 SB Naantali - KemKi 7 - 2 Miehet - III-divisioona
27.10.2013 VÅSC - SB Naantali 1 - 9 Miehet - III-divisioona
27.10.2013 SB Naantali - Musketeers 9 - 3 Miehet - III-divisioona
12.10.2013 SB Naantali - SBS Masku 2 3 - 3 Miehet - III-divisioona
12.10.2013 KemKi - SB Naantali 2 - 4 Miehet - III-divisioona
28.09.2013 TuTo - SB Naantali 2 - 8 Miehet - III-divisioona
28.09.2013 SB Naantali - VÅSC 4 - 1 Miehet - III-divisioona
16.09.2013 SB Naantali - AFCH 2 2 - 2 Harjoitusottelu
15.09.2013 SB Naantali - FBT Blue Flames 10 - 6 Harjoitusottelu
13.09.2013 FBC Turku - SB Naantali 10 - 3 Harjoitusottelu
02.09.2013 SB Naantali - AFCH 6 - 5 Harjoitusottelu
15.08.2013 AFCH - SB Naantali 6 - 1 Harjoitusottelu
13.04.2013 AFC Campus - SB Naantali 7 - 3 Nousukarsinnat
07.04.2013 SB Naantali - AFC Campus 6 - 9 Nousukarsinnat
06.04.2013 AFC Campus - SB Naantali 2 - 4 Nousukarsinnat
23.03.2013 NTK - SB Naantali 3 - 8 Nousukarsinnat
20.03.2013 FBT Blue Flames - SB Naantali 2 - 5 Harjoitusottelu
10.03.2013 MarsPa - SB Naantali 5 - 4 Miehet - III-divisioona
10.03.2013 SB Naantali - SC Toivo 9 - 4 Miehet - III-divisioona
04.03.2013 SB Naantali - AFC Campus 2 7 - 5 Harjoitusottelu
24.02.2013 SB Naantali - KemKi 7 - 3 Miehet - III-divisioona
24.02.2013 SB Naantali - TBS 5 - 5 Miehet - III-divisioona
09.02.2013 SB Naantali - Isännät 5 - 2 Miehet - III-divisioona
09.02.2013 SBS Masku 2 - SB Naantali 3 - 2 Miehet - III-divisioona
26.01.2013 SB Naantali - RunU 8 - 2 Miehet - III-divisioona
26.01.2013 SBS Lieto - SB Naantali 5 - 5 Miehet - III-divisioona
16.01.2013 SB Naantali - Ryhti 5 - 3 Harjoitusottelu
05.01.2013 TPS 2 - SB Naantali 3 - 6 Miehet - III-divisioona
05.01.2013 SB Naantali - Sheriffs 1 - 3 Miehet - III-divisioona
09.12.2012 TBS - SB Naantali 3 - 4 Miehet - III-divisioona
09.12.2012 KemKi - SB Naantali 3 - 3 Miehet - III-divisioona
24.11.2012 Salon Isännät - SB Naantali 4 - 7 Miehet - III-divisioona
24.11.2012 SB Naantali - SC Toivo 5 - 5 Miehet - III-divisioona
19.11.2012 SB Naantali - SB Naantali M2 9 - 3 Harjoitusottelu
04.11.2012 SB Naantali - SBS Masku 2 4 - 0 Miehet - III-divisioona
04.11.2012 SB Naantali - MarsPa 6 - 2 Miehet - III-divisioona
20.10.2012 RunU - SB Naantali 4 - 6 Miehet - III-divisioona
20.10.2012 SBS Lieto 3 - SB Naantali 5 - 3 Miehet - III-divisioona
17.10.2012 SB Naantali - AFC Campus M35 8 - 3 Harjoitusottelu
30.09.2012 SB Naantali - TPS 2 10 - 2 Miehet - III-divisioona
30.09.2012 Sheriffs - SB Naantali 7 - 11 Miehet - III-divisioona
19.09.2012 SB Naantali - Pyövelit 4 - 8 Harjoitusottelu
18.09.2012 SBS Masku - SB Naantali 12 - 9 Harjoitusottelu
14.09.2012 AFC Campus 2 - SB Naantali 2 - 6 Harjoitusottelu
02.09.2012 SB Naantali - Paimion Ruoska 7 - 4 Harjoitusottelu
30.08.2012 SBS Masku 2 - SB Naantali 3 - 8 Harjoitusottelu
25.08.2012 FBT Blue Flames - SB Naantali 4 - 6 Harjoitusottelu
17.03.2012 SB Naantali - SBS Draivia 9 - 4 Miehet - III-divisioona
17.03.2012 NTK - SB Naantali 5 - 8 Miehet - III-divisioona
25.02.2012 Salba 2 - SB Naantali 3 - 6 Miehet - III-divisioona
25.02.2012 SB Naantali - SBS Rupu 2 - 5 Miehet - III-divisioona
22.02.2012 FBT Blue Flames - SB Naantali 5 - 7 Harjoitusottelu
15.02.2012 SB Naantali - FBC Turku 2 4 - 7 Harjoitusottelu
04.02.2012 SB Naantali - MeLu 6 - 3 Miehet - III-divisioona
04.02.2012 SB Naantali - FBT Pitu 10 - 5 Miehet - III-divisioona
14.01.2012 SBS KM - SB Naantali 4 - 4 Miehet - III-divisioona
14.01.2012 LaSa - SB Naantali 5 - 11 Miehet - III-divisioona
17.12.2011 SB Naantali - NTK 12 - 6 Miehet - III-divisioona
17.12.2011 SBS Pori - SB Naantali 6 - 9 Miehet - III-divisioona
12.12.2011 SB Naantali - AFC Campus 2 6 - 3 Harjoitusottelu
04.12.2011 SB Naantali - Salba 2 5 - 8 Miehet - III-divisioona
04.12.2011 SBS Rupu - SB Naantali 6 - 5 Miehet - III-divisioona
19.11.2011 MeLu - SB Naantali 4 - 2 Miehet - III-divisioona
19.11.2011 SBS Draivia - SB Naantali 3 - 8 Miehet - III-divisioona
22.10.2011 SB Naantali - LaSa 3 - 3 Miehet - III-divisioona
22.10.2011 SB Naantali - SBS KM 4 - 0 Miehet - III-divisioona
05.10.2011 FBT Blue Flames - SB Naantali 4 - 3 Harjoitusottelu
01.10.2011 SB Naantali - SBS Pori 6 - 3 Miehet - III-divisioona
01.10.2011 FBT Pitu - SB Naantali 4 - 5 Miehet - III-divisioona
15.09.2011 SC Toivo - SB Naantali 3 - 9 Harjoitusottelu
27.08.2011 SB Naantali - FBT Blue Flames 8 - 8 Harjoitusottelu
02.04.2011 SBS Masku 2 - SB Naantali 2 - 3 Miehet - IV-divisioona
02.04.2011 SB Naantali - Bulls 9 - 2 Miehet - IV-divisioona
13.03.2011 SB Naantali - Gremlins 4 - 2 Miehet - IV-divisioona
02.03.2011 SBC Akatemia - SB Naantali 5 - 2 Harjoitusottelu
26.02.2011 Reapers - SB Naantali 5 - 5 Miehet - IV-divisioona
22.02.2011 FBT Aakkerit - SB Naantali 3 - 3 Harjoitusottelu
06.02.2011 SB Naantali - TVA 8 - 5 Miehet - IV-divisioona
06.02.2011 Team-17 - SB Naantali 3 - 8 Miehet - IV-divisioona
26.01.2011 SB Naantali - Pyövelit 4 - 5 Harjoitusottelu
23.01.2011 Yrmyt - SB Naantali 4 - 5 Miehet - IV-divisioona
23.01.2011 SB Naantali - Ponteva 6 - 2 Miehet - IV-divisioona
08.01.2011 Wankers - SB Naantali 2 - 2 Miehet - IV-divisioona
12.12.2010 SB Naantali - SBS Masku 2 7 - 10 Miehet - IV-divisioona
12.12.2010 Bulls - SB Naantali 3 - 5 Miehet - IV-divisioona
27.11.2010 Gremlins - SB Naantali 3 - 2 Miehet - IV-divisioona
13.11.2010 SB Naantali - Reapers 0 - 3 Miehet - IV-divisioona
13.11.2010 TVA - SB Naantali 1 - 4 Miehet - IV-divisioona
30.10.2010 SB Naantali - Team-17 5 - 2 Miehet - IV-divisioona
10.10.2010 SB Naantali - Yrmyt 9 - 5 Miehet - IV-divisioona
10.10.2010 Ponteva - SB Naantali 2 - 9 Miehet - IV-divisioona
18.09.2010 SB Naantali - Wankers 5 - 5 Miehet - IV-divisioona
15.09.2010 SB Naantali - TVV 3 - 5 Harjoitusottelu
13.03.2010 SB Naantali - NTK 4 - 6 Miehet - III-divisioona
13.03.2010 Kank SB - SB Naantali 5 - 7 Miehet - III-divisioona
20.02.2010 KaKo - SB Naantali 7 - 2 Miehet - III-divisioona
20.02.2010 SB Naantali - Leisku 2 - 10 Miehet - III-divisioona
30.01.2010 Isku - SB Naantali 9 - 2 Miehet - III-divisioona
30.01.2010 SBS Draivia - SB Naantali 13 - 4 Miehet - III-divisioona
10.01.2010 SB Naantali - LaSa 5 - 7 Miehet - III-divisioona
10.01.2010 SBS Lieto 3 - SB Naantali 9 - 6 Miehet - III-divisioona
13.12.2009 SB Naantali - SalBa 2 4 - 8 Miehet - III-divisioona
13.12.2009 NTK - SB Naantali 11 - 4 Miehet - III-divisioona
29.11.2009 LaSa - SB Naantali 5 - 4 Miehet - III-divisioona
29.11.2009 Leisku - SB Naantali 13 - 1 Miehet - III-divisioona
15.11.2009 SB Naantali - SBS Draivia 2 - 14 Miehet - III-divisioona
15.11.2009 SB Naantali - Kank SB 5 - 5 Miehet - III-divisioona
24.10.2009 SB Naantali - SBS Lieto 3 8 - 5 Miehet - III-divisioona
24.10.2009 SB Naantali - KaKo 0 - 6 Miehet - III-divisioona
04.10.2009 SalBa 2 - SB Naantali 0 - 5 Miehet - III-divisioona
04.10.2009 SB Naantali - Isku 0 - 12 Miehet - III-divisioona
28.03.2009 LeVi - SB Naantali 2 - 6 Miehet - IV-divisioona
28.03.2009 SB Naantali - AFC Campus 6 4 - 4 Miehet - IV-divisioona
08.03.2009 SB Naantali - Salamanders 4 - 3 Miehet - IV-divisioona
08.03.2009 KIK - SB Naantali 7 - 1 Miehet - IV-divisioona
21.02.2009 SB Naantali - HirvHe 1 - 4 Miehet - IV-divisioona
14.02.2009 VL-Team - SB Naantali 2 - 5 Miehet - IV-divisioona
14.02.2009 PÖU - SB Naantali 3 - 13 Miehet - IV-divisioona
31.01.2009 SB Naantali - UHW-Bulls 8 - 5 Miehet - IV-divisioona
22.01.2009 SBT Aakkerit - SB Naantali 2 - 4 Harjoitusottelu
18.01.2009 AFC Campus 6 - SB Naantali 5 - 10 Miehet - IV-divisioona
18.01.2009 SBS Masku 2 - SB Naantali 2 - 9 Miehet - IV-divisioona
20.12.2008 SB Naantali - LeVi 5 - 6 Miehet - IV-divisioona
20.12.2008 Salamanders - SB Naantali 6 - 8 Miehet - IV-divisioona
08.12.2008 FBT Blue Flames - SB Naantali 2 - 1 Harjoitusottelu
23.11.2008 SB Naantali - KIK 3 - 3 Miehet - IV-divisioona
23.11.2008 HirvHe - SB Naantali 2 - 10 Miehet - IV-divisioona
20.11.2008 SB Naantali - FBT Blue Flames 1 - 5 Harjoitusottelu
13.11.2008 FBC Turku 2 - SB Naantali 10 - 5 Harjoitusottelu
09.11.2008 SB Naantali - VL-Team 11 - 3 Miehet - IV-divisioona
25.10.2008 SB Naantali - PÖU 5 - 2 Miehet - IV-divisioona
25.10.2008 UHW-Bulls - SB Naantali 4 - 4 Miehet - IV-divisioona
07.10.2008 SB Naantali - SBT Aakkerit 5 - 2 Harjoitusottelu
05.10.2008 SB Naantali - SBS Masku 2 4 - 1 Miehet - IV-divisioona
05.04.2008 Wankers - SB Naantali 4 - 5 Miehet - IV-divisioona
29.03.2008 SB Naantali - SekTa 7 - 5 Miehet - IV-divisioona
16.03.2008 SB Naantali - Phantoms 1 - 9 Miehet - IV-divisioona
16.03.2008 SB Naantali - TVA 12 - 1 Miehet - IV-divisioona
12.03.2008 SB Naantali - Neste 13 - 3 Harjoitusottelu
01.03.2008 TBM - SB Naantali 4 - 10 Miehet - IV-divisioona
10.02.2008 Gremlins - SB Naantali 6 - 12 Miehet - IV-divisioona
10.02.2008 SB Naantali - TuWe 6 - 6 Miehet - IV-divisioona
20.01.2008 AFC Campus 6 - SB Naantali 5 - 0 Miehet - IV-divisioona
06.01.2008 SBT Shadows - SB Naantali 5 - 0 Miehet - IV-divisioona
05.01.2008 SB Naantali - Wankers 3 - 5 Miehet - IV-divisioona
15.12.2007 SekTa - SB Naantali 4 - 9 Miehet - IV-divisioona
15.12.2007 SB Naantali - TBM 6 - 3 Miehet - IV-divisioona
25.11.2007 TVA - SB Naantali 2 - 4 Miehet - IV-divisioona
11.11.2007 Phantoms - SB Naantali 9 - 2 Miehet - IV-divisioona
28.10.2007 SB Naantali - AFC Campus 6 3 - 4 Miehet - IV-divisioona
28.10.2007 SB Naantali - SBT Shadows 3 - 11 Miehet - IV-divisioona
14.10.2007 TuWe - SB Naantali 4 - 10 Miehet - IV-divisioona
22.09.2007 SB Naantali - Gremlins 3 - 11 Miehet - IV-divisioona
15.09.2007 SB Naantali III - HirvHe 9 - 12 Harjoitusottelu
31.03.2007 TPS A2 - SB Naantali III 4 - 5 Miehet - V-divisioona
24.03.2007 SBS Pori - SB Naantali N1 4 - 3 Naiset - III-divisioona
24.03.2007 SB Naantali N1 - KK-V 11 - 3 Naiset - III-divisioona
24.03.2007 Salamanders - SB Naantali III 5 - 8 Miehet - V-divisioona
24.03.2007 SBS Rupu II - SB Naantali N1 1 - 13 Naiset - III-divisioona
24.03.2007 SB Naantali III - SBS KM 3 - 7 Miehet - V-divisioona
04.03.2007 SB Naantali N1 - SBS Masku 4 - 1 Naiset - III-divisioona
04.03.2007 Kank SB - SB Naantali N1 1 - 10 Naiset - III-divisioona
03.03.2007 SB Naantali III - Wankers 3 - 10 Miehet - V-divisioona
03.03.2007 VL-Team - SB Naantali III 12 - 5 Miehet - V-divisioona
24.02.2007 USB - SB Naantali N1 7 - 7 Naiset - III-divisioona
24.02.2007 SB Naantali N1 - TuWe 5 - 3 Naiset - III-divisioona
10.02.2007 SB Naantali N1 - SBS Pori 3 - 1 Naiset - III-divisioona
10.02.2007 KK-V - SB Naantali N1 3 - 9 Naiset - III-divisioona
04.02.2007 SB Naantali III - SBS Lieto II 10 - 1 Miehet - V-divisioona
04.02.2007 AFC Campus - SB Naantali III 3 - 5 Miehet - V-divisioona
28.01.2007 SBS KM - SB Naantali III 7 - 2 Miehet - V-divisioona
28.01.2007 SB Naantali III - TPS A2 8 - 2 Miehet - V-divisioona
20.01.2007 SBS Masku - SB Naantali N1 2 - 3 Naiset - III-divisioona
20.01.2007 SB Naantali N1 - SBS Rupu II 6 - 5 Naiset - III-divisioona
13.01.2007 SB Naantali III - VL-team 9 - 5 Miehet - V-divisioona
13.01.2007 SB Naantali III - Salamaders 2 11 - 5 Miehet - V-divisioona
06.01.2007 TuWe - SB Naantali N1 4 - 1 Naiset - III-divisioona
06.01.2007 SB Naantali N1 - Kank SB 13 - 1 Naiset - III-divisioona
17.12.2006 Wankers - SB Naantali III 8 - 3 Miehet - V-divisioona
17.12.2006 SB Naantali III - AFC Campus VII 2 - 2 Miehet - V-divisioona
10.12.2006 SB Naantali N1 - USB 5 - 4 Naiset - III-divisioona
10.12.2006 SBS Pori - SB Naantali N1 3 - 2 Naiset - III-divisioona
02.12.2006 SBS Lieto II - SB Naantali III 2 - 4 Miehet - V-divisioona
02.12.2006 TPS A2 - SB Naantali III 5 - 6 Miehet - V-divisioona
19.11.2006 SB Naantali III - SBS KM 0 - 3 Miehet - V-divisioona
19.11.2006 Salamanders 2 - SB Naantali III 4 - 14 Miehet - V-divisioona
11.11.2006 SB Naantali N1 - KK-V 5 - 1 Naiset - III-divisioona
11.11.2006 SBS Rupu II - SB Naantali N1 1 - 6 Naiset - III-divisioona
28.10.2006 VL Team - SB Naantali III 4 - 5 Miehet - V-divisioona
28.10.2006 Kank SB - SB Naantali N1 1 - 7 Naiset - III-divisioona
28.10.2006 SB Naantali III - Wankers 3 - 2 Miehet - V-divisioona
28.10.2006 SB Naantali N1 - SBS Masku 8 - 2 Naiset - III-divisioona
15.10.2006 USB - SB Naantali N1 1 - 2 Naiset - III-divisioona
15.10.2006 SB Naantali N1 - TuWe 6 - 2 Naiset - III-divisioona
14.10.2006 SB Naantali III - SBS Lieto II 0 - 5 Miehet - V-divisioona
14.10.2006 AFC Campus VII - SB Naantali III 5 - 0 Miehet - V-divisioona
02.04.2006 Sheriffs III - SB Naantali III 2 - 14 Miehet - V-divisioona
02.04.2006 SBS Lieto II - SB Naantali III 2 - 7 Miehet - V-divisioona
26.03.2006 SB Naantali III - SBS Masku II 2 - 7 Miehet - V-divisioona
23.03.2006 ASS - SB Naantali III 5 - 9 Miehet - V-divisioona
04.03.2006 SB Naantali III - Afc Campus V 5 - 4 Miehet - V-divisioona
04.03.2006 Tuwe III - SB Naantali III 4 - 10 Miehet - V-divisioona
11.02.2006 SB Naantali III - Salamanders 2 10 - 3 Harjoitusottelu
11.02.2006 SB Naantali III - Grim Reapers 11 - 9 Harjoitusottelu
29.01.2006 HirvHe - SB Naantali III 6 - 5 Miehet - V-divisioona
29.01.2006 SB Naantali III - TA-631 5 - 4 Miehet - V-divisioona
03.12.2005 SB Naantali III - SBS Lieto II 6 - 9 Miehet - V-divisioona
03.12.2005 SB Naantali III - Sherifs III 3 - 2 Miehet - V-divisioona
20.11.2005 SB Naantali III - AS 7 - 3 Miehet - V-divisioona

Valitse alta, minkä mukaan haluat pelaajat järjestykseen.

Pisteet ]  [ Maalit ]  [ Syötöt ]  [ Jäähyt ]  [ Plus ]  [ Miinus ]  [ Plus/miinus ]  [ Laukaukset ]  [ Lauk-% ]

Pistepörssi - Pisteet
  Ott M   S   P Jäähyt + - +/- L Lauk-%
Lundahl Kim228224+109=33382 min02-20-
Leonsaari Rami91115+96=2116 min12166550-
Malkki Harri10188+105=19312 min15695610-
Riionheimo Valtteri137104+73=17716 min0000-
Laine Kaapo13691+69=16022 min0000-
Saarinen Jarno11581+78=15963 min243158850-
Elo Niilo15369+76=14524 min0000-
Tuomialho Timo8386+41=12744 min5140-
Aaltonen Miro11496+29=1258 min0000-
Nyberg Mikael13864+57=12156 min6330-
Kuitunen Tarmo15362+56=11842 min12-10-
Lastunen Jerry11173+42=11550 min0000-
Virtanen Anton10075+39=1146 min0000-
Stenberg Tomi8445+65=11028 min0000-
Kaunisto Eero5066+42=1084 min3913260-
Levanto Tuomas10066+38=10438 min153143100-
Nurmela Sami10668+35=10326 min156144120-
Elo Mikael8769+33=10210 min12312210-
Kultanen Antti11341+61=10231 min6240-
Huuhtanen Jarkko16939+55=9430 min0000-
Veikkolainen Ville5163+24=874 min4520250-
Riionheimo Oscar13843+42=8510 min0000-
Varjonen Pasi12062+20=8212 min5140-
Laine Nico9752+30=828 min0000-
Lehtonen Jesse8849+33=8214 min0000-
Vallin Jukka18134+46=8065 min160130300-
Tuomi Teemu12043+34=77115 min02-20-
Nygren Niklas7841+32=738 min0000-
Lautanala Tapio10726+46=7210 min223154690-
Häjänen Lauri9440+30=704 min0000-
Salo Joonas6648+20=684 min0000-
Kopra Antti6040+28=682 min0000-
Vainio Juho15617+49=6618 min0000-
Kalpamaa Eero2641+23=646 min5826320-
Kovaniemi Niko6032+31=636 min0000-
Laine Janne8331+29=6040 min10381220-
Lehtonen Alpo8735+23=580 min0000-
Lenkkeri Janne4622+36=5818 min0000-
Lehmusto Valtteri2940+15=550 min0000-
Laaksonen Nikolas2326+28=5412 min0000-
Nurmela Jemina2544+9=530 min0000-
Arvonen Viljami3132+21=530 min0000-
Keihäs Juha4630+23=5320 min02-20-
Virta Janne9013+40=532 min0000-
Forsblom Kiia3528+23=510 min0000-
Lehtinen Kalle9318+33=518 min0000-
Tuominen Teemu6918+33=5113 min969420-
Adamus Stan5224+26=5012 min0000-
Kärkkäinen Akseli3717+32=490 min0000-
Anttila Elias9826+22=484 min0000-
Peltola Mikko11311+37=4881 min02-20-
Kaunisto Niko3433+14=4710 min5333200-
Mattila Joona3029+18=470 min0000-
Kouvo Ahti11517+30=474 min0000-
Adamus Maria3626+19=450 min0000-
Peijonen Emil5923+22=450 min0000-
Rusi Eeli7822+23=450 min0000-
Suopajärvi Jesse6429+15=4416 min0000-
Tuominen Eelis4026+18=4412 min0000-
Yli-Tolppa Joonas6826+18=4425 min0000-
Aaltonen Ville2923+21=448 min4636100-
Aalto Elias4934+9=432 min0000-
Laine Noora2324+19=430 min0000-
Sainio Eemeli7228+12=404 min0000-
Tuominen Oskari1723+17=406 min4728190-
Tuomialho Peppi2726+13=390 min0000-
Lahtinen Joona9623+16=392 min0000-
Renberg Toni7617+22=3969 min5140-
Lehtovirta Anu4921+17=380 min0000-
Jefimoff Oskari2717+21=380 min0000-
Stenij Jukka (C)7610+28=3867 min02-20-
Lehto Mila2525+12=370 min0000-
Pönni Venla4629+7=360 min0000-
Tommila Eero1525+11=362 min0000-
Noko Niclas7123+13=3616 min0000-
Palin Tiitus9421+15=3612 min0000-
Moilanen Kasper8415+21=3671 min0000-
von Weissenberg Miikka6714+22=364 min0000-
Koivisto Johannes2023+12=354 min0000-
Klasila Janne4517+18=3522 min6166-50-
Ala-Nissilä Valtteri2021+13=340 min0000-
Kankaanpää Otto3321+13=342 min0000-
Tuominen Nestori3521+13=348 min0000-
Koski Minttu4613+21=340 min0000-
Hartikainen Kalle5510+24=3414 min767600-
Valmunen Joona8417+16=3322 min0000-
Jalonen Miio5414+19=3314 min0000-
Petäjä Joel2119+13=322 min0000-
Tähtinen Valtteri3815+17=320 min0000-
Vepsä Siiri-Sofia3522+8=300 min0000-
Pirkkama Elli4413+17=300 min0000-
Korhonen Mika2419+10=2947 min0000-
Heikkilä Juuso3221+7=2835 min0000-
Liven Eemeli2220+8=288 min2628-20-
Helenius Markus2016+11=272 min0000-
Laaksonen Jarno1215+12=2718 min0000-
Rintala Oskari4110+17=276 min0000-
Kelahaara Daniel1108+19=2720 min0000-
Nurmi Anssi2314+12=2618 min0000-
Kallio Matias1318+7=252 min0000-
Koivisto Väinö2216+9=250 min0000-
Auremaa Joona649+16=252 min0000-
Juvala Jere2212+12=2431 min12840-
Laine Sara587+17=240 min0000-
Sauvonsaari Tommi2015+8=2312 min0000-
Kärkkäinen Erno3710+13=2320 min585080-
Wecksell Lauri188+15=236 min1100-
Nieminen Hermanni2117+5=222 min0000-
Kodisoja Casper1815+7=220 min02-20-
Tikkanen Eero13015+7=226 min0000-
Virtanen Antton1615+7=227 min0000-
Laine Ville1113+9=224 min0000-
Tahkola Lauri289+13=225 min0000-
Kokkola Olli1049+13=2220 min0000-
Silvennoinen Mikael1916+5=210 min0000-
Paukkala Johannes1713+8=210 min182160-
Virta Rasmus1612+9=210 min0000-
Liimatainen Tommi4911+10=2120 min03-30-
Savolainen Jaapo399+12=218 min0000-
Malkki Matleena3512+8=200 min0000-
Niinikorpi Matias2012+8=200 min01-10-
Heinonen Juuso2610+10=200 min0000-
Heino Otto2210+10=206 min0000-
Jalava Juho3213+6=1914 min0000-
Sandberg Ilppo10012+7=192 min179145340-
Grönblom Vincent909+10=194 min0000-
Siren Ella268+11=190 min0000-
Leppänen Pekka298+11=194 min1010-
Pohjaranta Atte3514+4=186 min0000-
Virtanen Stefan2011+7=1839 min0000-
Vartiainen Lukas269+9=182 min2915140-
Turunen Sakke269+9=184 min0000-
Jefimoff Otto166+12=182 min3417170-
Akkanen Kukkalotta4310+7=170 min0000-
Loponen Jani339+8=172 min0000-
Urponen Santeri167+10=170 min0000-
Rostiala Eero137+10=172 min1920-10-
Alanen Heimo667+10=174 min0000-
Tegelberg Leo1237+10=1718 min0000-
Kettunen Toni246+11=1711 min0000-
Anttila Veeti425+12=174 min0000-
Kaunisto Pauli805+12=1718 min147132150-
Vuorio Veikka234+13=172 min3436-20-
Grönblom Teemu2712+4=1610 min7237350-
Viljanen Ville1911+5=162 min2330-70-
Gröndahl Jere257+9=168 min0000-
Kuusinen Aaro126+10=164 min1116-50-
Lokka Marko576+10=1624 min3519160-
Toivola Akseli264+12=160 min13580-
Eskelinen Jarmo143+13=162 min0000-
Uusitalo Maija2011+4=150 min0000-
Virta Alina2711+4=150 min0000-
Nummela Kerttu2210+5=150 min0000-
Romanov Katja156+9=150 min0000-
Tukiainen Timo405+10=1510 min605640-
Nieminen Ville1012+2=140 min0000-
Hämäläinen Elsa3610+4=140 min0000-
Kallio Matilda477+7=140 min0000-
Paavonperä Markus165+9=142 min181350-
Laakso Viljo275+9=146 min0000-
Kyllönen Jami104+10=144 min0000-
Koivunen Lauri211+2=130 min0000-
Maskulin Lauri2611+2=130 min0000-
Lahti Ville1610+3=136 min0000-
Ilola Oskari109+4=132 min0000-
Päivölä Totti159+4=138 min11920-
Kemppi Pihla208+5=130 min0000-
Lagerström Joonatan158+5=132 min0000-
Anttila Viola197+6=130 min0000-
Karlsson Joachim447+6=138 min0000-
Mattila Robin146+7=130 min0000-
Niemi Eetu236+7=130 min0000-
Tuhkala Henri85+8=132 min161060-
Laine Miina244+9=130 min0000-
Hänninen Ville234+9=132 min0000-
Lehtosalo Eero203+10=134 min0000-
Sandberg Aura189+3=120 min0000-
Kanervala Klaus428+4=120 min3521140-
Huunonen Juha456+6=128 min686710-
Uusitalo Topias496+6=1216 min0000-
Heiro Emil184+8=120 min0000-
Karlsson Matias144+8=126 min0000-
Norkola Niki233+9=120 min0000-
Laine Taneli249+2=114 min0000-
Honka Oskari229+2=1112 min0000-
Ainikkamäki Ilmari188+3=110 min0000-
Vallavuori Aapo238+3=114 min1010-
Salmi Janica166+5=110 min0000-
Kajander Oskari146+5=112 min0000-
Palin Joutsi676+5=114 min0000-
Karvinen Jonni175+6=110 min0000-
Pirkkama Väinö105+6=112 min0000-
Ferguson Liam66+4=100 min0000-
Orvasto Elias136+4=100 min0000-
Kemppi Viljami536+4=102 min0000-
Lahtinen Timi86+4=104 min1100-
Läntinen Miikka166+4=104 min0000-
Vainio Hanna205+5=100 min0000-
Lehtonen Anni485+5=100 min0000-
Ylijoki Akseli205+5=102 min0000-
Laitinen Anton164+6=100 min0000-
Pohjankukka Milla214+6=100 min0000-
Pöntiskoski Antti224+6=100 min0000-
Erjanti Eero103+7=102 min0000-
Vilén Alvar381+9=108 min0000-
Vainiotalo Verneri56+3=90 min0000-
Laaksonen Ville256+3=92 min0000-
Yli-Tolppa Lauri226+3=94 min0000-
zweygberg Aarre45+4=90 min0000-
Peltonen Niilo245+4=90 min0000-
Heino Eero504+5=90 min0000-
Takala Olivia233+6=90 min0000-
Heikkinen Roosa483+6=90 min0000-
Nummelin Eemil153+6=90 min1326-130-
Mattila Jooa683+6=94 min0000-
Nohkola Marco121+8=92 min0000-
Painilainen Petri501+8=920 min868600-
Grandell Eliel145+3=80 min2512130-
Piili Ville75+3=80 min0000-
Holopainen Jere265+3=80 min0000-
Lehto Tommi165+3=87 min0000-
Laine Luca74+4=80 min171070-
Papinoja Pyry84+4=80 min0000-
Karesto Markus194+4=82 min3614220-
Ikonen Eemeli164+4=82 min0000-
Kemppainen Valtteri193+5=80 min0000-
Lehtovirta Oskari63+5=80 min510-50-
Hiltunen Kari152+6=82 min16970-
Saukkoriipi Markus137+0=76 min0000-
Kaila Oliver53+4=72 min155100-
Virtanen Viljami193+4=74 min0000-
Viitala Eveliina202+5=70 min0000-
Mattila Jan102+5=72 min2110-
Huovinen Lauri272+5=72 min0000-
Grönlund Kasper162+5=72 min933-240-
Koivunen Jyri560+7=74 min0000-
Grönblom Vanessa185+1=60 min0000-
Seppänen Jaakko34+2=62 min0000-
Raatikainen Juho43+3=60 min0000-
Siren Samuel193+3=60 min0000-
Mäkinen Ville123+3=62 min0000-
Sinisalo Elias103+3=66 min814-60-
Gustafsson Antton543+3=612 min0000-
Mattsson Erik152+4=60 min0000-
Aakula Eveliina122+4=62 min0000-
Roivas Jani202+4=62 min0000-
Laine Konsta142+4=64 min0000-
Malkki Luukas172+4=64 min0000-
Saapola Dominic831+5=60 min0000-
Vanhatapio Rasmus55+0=52 min0000-
Autio Lauri104+1=50 min155100-
Arvonen Aatos84+1=50 min0000-
Rosnell Rasmus84+1=50 min0000-
Sahlstedt Luukas23+2=50 min0000-
Ketola Roope53+2=50 min0000-
Saarinen Veikka53+2=50 min0000-
Laine Samuli93+2=50 min0000-
Kieksi Nooa443+2=52 min0000-
Ketola Juuso52+3=50 min0000-
Sjöström Tuukka72+3=50 min0000-
Sandberg Maisa92+3=50 min0000-
Nieminen Topi92+3=52 min0000-
Nurmi Samuel162+3=52 min0000-
Kiviluoto Juuso162+3=514 min0000-
Hokkanen Emil31+4=50 min0000-
Visuri Milla231+4=50 min0000-
Pienimäki Joonas131+4=52 min0000-
Karesto Tommi60+5=52 min12-10-
Kemppainen Veeti34+0=40 min0000-
Suni Oskari54+0=40 min0000-
Kause Valtteri54+0=42 min13670-
Ollikainen Juha73+1=40 min0000-
Pöntiskoski Onni93+1=40 min0000-
Taka-Prami Janne193+1=42 min4731160-
Jalonen Joni93+1=42 min0000-
Tuominen Eero M153+1=44 min0000-
Vainiotalo Santeri102+2=40 min7250-
Kuusinen Aleksi42+2=40 min0000-
Läärä Miika52+2=40 min0000-
Lehtiö Lauri52+2=40 min0000-
Reijonen Eelis52+2=40 min0000-
Äärynen Elias252+2=40 min0000-
Raita Atte92+2=46 min0000-
Pirkkama Siiri181+3=40 min0000-
Lautanala Justus221+3=42 min0000-
Tuominen Tony50+4=42 min0000-
Vuori Jari710+4=46 min0000-
Rinne Joakim53+0=30 min0000-
Ketola Joonas153+0=34 min0000-
Holmberg Axel52+1=30 min0000-
Kolmonen Juha62+1=30 min0000-
Peltonen Aapo112+1=30 min0000-
Seppäkoski Annamari212+1=30 min0000-
Kalliovaara Roni122+1=32 min0000-
Haavasoja Ville-Veikko132+1=32 min0000-
Hauninen Oliver152+1=32 min1940-210-
Määttänen Atte42+1=36 min0000-
Laaksonen Asser172+1=38 min48-40-
Kaatiala Jani71+2=30 min0000-
Lehtonen Niklas101+2=30 min0000-
Ortio Janni121+2=30 min0000-
Rainesto Mitja131+2=30 min0000-
Ahonen Oskari141+2=30 min0000-
Kankare Nea141+2=30 min0000-
Mäkilä Juho61+2=32 min0000-
Stolpe Patrik111+2=34 min201910-
Takkinen Jarkko121+2=36 min0000-
Seppälä Roope100+3=30 min7160-
Setälä Otso30+3=30 min0000-
Heinonen Niklas50+3=30 min0000-
Sirola Suvi-Maria130+3=30 min0000-
Tikkanen Ilona330+3=30 min0000-
Rannikko Lassi370+3=30 min0000-
Vartiainen_ Lukas110+3=32 min0000-
Heino Vili220+3=34 min0000-
Isotahdon Ilkka120+3=36 min0000-
Väänänen Eetu170+3=310 min0000-
Nurminen Matias32+0=20 min0000-
Suomalainen Sini32+0=20 min0000-
Mattila Eemu42+0=20 min0000-
Tommila Veikka112+0=20 min0000-
Salmi Päivi122+0=20 min0000-
Koivukoski Jani11+1=20 min0000-
Toivonen Teemu21+1=20 min0000-
Latvala Kuutti51+1=20 min0000-
Liimatainen Onni51+1=20 min0000-
Palin Oliver61+1=20 min0000-
Savoila Rurik171+1=20 min0000-
Parkkinen Teo191+1=20 min0000-
Virta Elmeri41+1=20 min23-10-
Friman Daniel20+2=20 min0000-
Paija Lotta90+2=20 min0000-
Tenhunen Oxana160+2=20 min0000-
Häkkinen Veera240+2=20 min0000-
Vuoti Miika1380+2=20 min0000-
Grönroos Miro50+2=22 min0000-
Vuorinen Krista120+2=22 min0000-
Sinisalo Tero710+2=26 min2200-
Eloranta Mikko31+0=10 min0000-
Ojala Onni31+0=10 min0000-
Karttunen Juho71+0=10 min0000-
Linja-Aho Hanna-Maaria121+0=10 min0000-
Arvonen Timo J41+0=10 min78-10-
Saarinen Nico31+0=12 min0000-
Roos Aaron91+0=14 min0000-
Aaltonen Joona10+1=10 min0000-
Takala Veeti10+1=10 min0000-
Tigerstedt Elias10+1=10 min0000-
Riski Mikael40+1=10 min0000-
Sarkki Algot40+1=10 min0000-
Kärkkäinen Joel60+1=10 min0000-
Ranta Roni60+1=10 min0000-
Gustafsson Emma90+1=10 min0000-
Kujala Leevi100+1=10 min0000-
Mourujärvi Miro100+1=10 min0000-
Seppinen Emma120+1=10 min0000-
Meltti Jan150+1=10 min0000-
Salo Tuuli210+1=10 min0000-
Kuparinen Tero260+1=10 min0000-
Tukiainen Jessica260+1=10 min0000-
Mäkiaho Eetu400+1=10 min0000-
Suominen Joona400+1=10 min0000-
Puisto Jaakko450+1=10 min0000-
Munkki Oliver40+1=12 min0000-
Kivimäki Kari50+1=12 min0000-
Lindwall Miro60+1=12 min0000-
Tamminen Sakari130+1=12 min0000-
Karinen Niko250+1=12 min0000-
Sunnari Kalle800+1=12 min0000-
Mäkinen Otto10+0=00 min0000-
Salminen Eemil10+0=00 min0000-
Uusitalo Aleksi10+0=00 min0000-
Virtanen Tuomas10+0=00 min0000-
Helin Aleksi20+0=00 min0000-
Kivikoski Lauri20+0=00 min0000-
Mälkiä Sisu20+0=00 min0000-
Partinen Paula20+0=00 min0000-
Puisto Aleksi20+0=00 min0000-
Johansson Jeremias40+0=00 min0000-
Millar Robbie40+0=00 min0000-
Routapohja Konsta50+0=00 min0000-
Suokas Tuure50+0=00 min0000-
Tähkäpää Valtteri50+0=00 min0000-
Hellberg Joonas60+0=00 min0000-
Körkkö Kasper60+0=00 min0000-
Lehtinen Saku60+0=00 min0000-
Soini Harri60+0=00 min0000-
Terho Santeri60+0=00 min0000-
Aro Severi70+0=00 min0000-
Hautaniemi Jutta70+0=00 min0000-
Tehiluoto Vili80+0=00 min0000-
Kosonen Niko90+0=00 min0000-
Sainio Jani90+0=00 min0000-
Vainio Petri90+0=00 min0000-
Lehtilä Rami100+0=00 min0000-
Männik Anna-Liisa100+0=00 min0000-
Rinne Jonatan100+0=00 min0000-
Lehtinen Joni110+0=00 min0000-
Smeljov Melissa120+0=00 min0000-
Tuohimaa Roope120+0=00 min0000-
Lundberg Matti130+0=00 min0000-
Aitamurto Aaron170+0=00 min0000-
Juven Kalle170+0=00 min0000-
Kurppa Oscar180+0=00 min0000-
Suominen Ville180+0=00 min0000-
Spakström Johannes200+0=00 min0000-
Wicklen Robin200+0=00 min0000-
Hakala Saku230+0=00 min0000-
Niinimaa Tuomas230+0=00 min0000-
Passoja Eelis260+0=00 min0000-
Pettersson Amelia260+0=00 min0000-
Åberg Miika270+0=00 min0000-
Saurama Julia270+0=00 min0000-
Varjonen Saku270+0=00 min0000-
Harjulahti Emil290+0=00 min0000-
Aaltonen Jusu20+0=02 min0000-
Kuitunen Petri20+0=02 min0000-
Kostamo Jouni30+0=02 min0000-
Laine Thomas40+0=02 min0000-
Björs Daniel80+0=02 min0000-
Leinonen Perttu80+0=02 min0000-
Törnström Iiro190+0=02 min0000-
Lunnamo Miika310+0=02 min0000-
Pokkinen Lauri150+0=031 min0000-
 
Huom! Laukaisuprosentteja laskettaessa on huomioitu vain laukaisutilastoitujen otteluiden maalit.

Maalivahdit
  Ott Min Syö Jää PM Tor KA/60 Tor-% 0-E 0-P
Partinen Paula16000272010.0088.1579283
Päivölä Totti8360004290.6787.878840
Aaltonen Markus8180006362.0085.714321
Seppäkoski Annamari17000562910.0083.8617170
Hauninen Oliver1357000371623.8981.4070110
Hautaniemi Jutta7000311330.0081.097660
Tikkanen Ilona700024850.0077.981781
Pettersson Amelia40007230.0076.666761
Pöllänen Amos1565900471434.2875.263261
Tehiluoto Otto81800012334.0073.333300
Sinisalo Aleksi1455600721647.7769.491550
Johansson Jeremias3135009134.0059.090950
Vuori Jari562268012012165.3251.7986452
Mäkiaho Eetu188250061424.4440.7767222
Routapohja Konsta41800019136.3340.625040
Sinisalo Tero542321002531526.5437.5309332
Kanervala Klaus20760108306.550.0000111
Aakula Eveliina1000000.000.000000
Ferguson Liam13000000.000.000000
Jefimoff Oskari13000000.000.000000
Kankaanpää Otto26000000.000.000000
Mattila Joona25600000.000.000000
Orvasto Elias616000000.000.000030
Tigerstedt Elias14500405.330.000000
Kosonen Niko3600011011.000.000000
Törnström Iiro8351002604.440.000080
Spakström Johannes16715002702.270.0000261
Lehtilä Rami10448003104.150.0000121
Lundberg Matti9329003205.840.000020
Sainio Jani6195003209.850.000000
Ranta Roni6209003309.470.000030
Åberg Miika20540006006.670.0000150
Heinonen Niklas22560006807.290.000030
Kemppainen Valtteri22549006807.430.000000
Niinimaa Tuomas229900013107.940.000090
Sunnari Kalle6220910024907.140.0000431